Perna decorativa T-REX 40x40 cm, verde
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- Materialul husă: 100% poliester
- Materialul umpluturii: 100% poliester
Culoare
- Verde
Dimensiuni
- Lățime: 40 cm
- Lungime: 40 cm
- Grosime: 10 cm
- Greutate: 0,3 kg
Specificații
- Husă detașabilă și lavabilă cu închidere pe fermoar
- Umplutura este inclusă în pachet
- Imprimare pe o singură față
- Temperatura de spălare recomandată: 30 °C (conform etichetei producătorului)
- Nu albiti
- Nu uscați în uscător
Accesorii pentru camera copiilor
Accesoriile pentru camera copiilor ajută la crearea unui mediu jucăuș, confortabil și inspirator, în care copiii să se simtă bine în fiecare zi. Pernuțele decorative, textilele și alte accesorii pentru casă reînvie cu ușurință interiorul și îi conferă un stil personalizat. Datorită motivelor vesele și materialelor delicate, camera copiilor se transformă într-un loc ideal pentru odihnă, joacă și momente pline de imaginație.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Perne decorative |
|---|---|
| EAN: | 4029811470242 |
| Culoare: | Verde |
| Dimensiuni perna: | 40 x 40 cm |
| Temperatura de spalare recomandata: | 30 °C |
| Greutate: | 0,3 kg |
| Material umplutura: | 100% poliester |
| Latime: | 40 cm |
| Tip: | Perne decorative |
| Inchidere: | Fermoar |
| Lungime: | 40 cm |
| Model: | Cu motiv |
| Motiv: | Pentru copii |
| Forma mobilierului: | Patrat |
| Locatie: | Pentru interior |
| Materialul Husei: | 100% poliester |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)