Perna decorativa STEGOSAURUS 40x40 cm, verde
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- Materialul husei: 100% poliester
- Materialul umpluturii: 100% poliester
Culoare
- Verde
- Maro
Dimensiuni
- Lățime: 40 cm
- Lungime: 40 cm
- Grosime: 10 cm
- Greutate: 0,3 kg
Specificații
- Husă detașabilă și lavabilă cu închidere cu fermoar
- Umplutura este inclusă în pachet
- Imprimeul este pe o singură față
- Temperatura recomandată de spălare: 30 °C (conform etichetei producătorului)
- Nu albiți
- Nu uscați în uscător
Accesorii pentru camera copilului
Accesoriile pentru camera copilului ajută la crearea unui mediu ludic, confortabil și inspirator, în care copiii se simt plăcut în fiecare zi. Perne decorative, textile și alte accesorii de interior reîmprospătează ușor decorul și îi conferă un stil personal. Datorită motivelor vesele și materialelor delicate, camera copilului se transformă într-un spațiu ideal pentru odihnă, joacă și momente pline de fantezie.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Perne decorative |
|---|---|
| EAN: | 4029811470242 |
| Culoare: | Maro, Verde |
| Dimensiuni perna: | 40 x 40 cm |
| Temperatura de spalare recomandata: | 30 °C |
| Greutate: | 0,3 kg |
| Material umplutura: | 100% poliester |
| Latime: | 40 cm |
| Tip: | Perne decorative |
| Inchidere: | Fermoar |
| Lungime: | 40 cm |
| Model: | Cu motiv |
| Motiv: | Pentru copii |
| Forma mobilierului: | Patrat |
| Locatie: | Pentru interior |
| Materialul Husei: | 100% poliester |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)