Perna de scaun LINGE BLUE 37x37 cm, albastru
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- Husă: 100% poliester
- Umplutură: 100% umplutură spumă poliuretan (molitan)
Culoare
- Albastru
Dimensiuni
- Lățime: 37 cm
- Lungime: 37 cm
- Lungime șnururi: 30/31 cm
- Înălțime: 2 cm
- Greutate: 0,18 kg
Specificații
- Șnururi practice pentru prindere de spătarul scaunului
- Crește confortul și asigură moliciune la ședere
- Previne pătrunderea rapidă a frigului
- Protecție împotriva murdăriei și uzurii mobilierului
- Adecvat și pentru utilizare în exterior
- Nu se spală
- Nu se curăță chimic
- Nu se albeste
- Nu se calcă
- Nu se usucă în uscător
Parametri suplimentari
| Categorie: | Perne pentru scaune |
|---|---|
| EAN: | 3210802151016 |
| Culoare: | Albastru |
| Temperatura de spalare recomandata: | 30 °C |
| Greutate: | 0,18 kg |
| Material umplutura: | spuma |
| Latime: | 37 cm |
| Inaltime: | 2 cm, Joasa |
| Lungime: | 37 cm |
| Motiv: | Culoare solida |
| Atasare: | Snur |
| Dimensiune: | 37 x 37 cm |
| Forma mobilierului: | Patrat |
| Materialul Husei: | Poliester |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)