Perna pentru scaun COTTAGE 38x38 cm, modelat
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- Husă: 100% bumbac
- Umplutură: 80% bumbac și 20% poliester
Culoare
- Alb
- Negru
- Auriu
Dimensiuni
- Lățime: 38 cm
- Lungime: 38 cm
- Înălțime: 5 cm
- Greutate: 0,545 kg
Specificații
- Șnururi practice pentru fixare pe spătar
- Sporește confortul și asigură moliciunea la ședere
- Previne pătrunderea rapidă a frigului
- Protecție împotriva murdăririi și uzurii mobilierului
- La utilizarea în exterior perna să fie protejată de ploaie și lumina directă a soarelui
- A nu se usca în uscător
- A nu se înălbi
- A nu se călca
- A nu se curăța chimic
Parametri suplimentari
| Categorie: | Perne pentru scaune |
|---|---|
| EAN: | 3210803698022 |
| Culoare: | Colorat |
| Greutate: | 0,545 kg |
| Material umplutura: | 80% bumbac | 20% poliester |
| Latime: | 38 cm |
| Inaltime: | 5 cm, Joasa |
| Lungime: | 38 cm |
| Motiv: | Model |
| Atasare: | Snur |
| Dimensiune: | 38 x 38 cm |
| Forma mobilierului: | Patrat |
| Materialul Husei: | 100% poliester |
| Stocul pentru acest articol a fost epuizat… | |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)