Perna pentru scaun NITA neagra
Produse asociate
Cod de reducere -10% "MINUS10"
19 Lei
–10 %
Perna pentru scaun STANDARD gri deschis
In stoc
(>10 buc)
17 Lei
Cod de reducere -10% "MINUS10"
19 Lei
–10 %
Perna de scaun STANDARD negru
In stoc
(>10 buc)
17 Lei
Cod de reducere -10% "MINUS10"
Perna de scaun STANDARD roz inchis
In stoc
(1 buc)
17 Lei
Cod de reducere -10% "MINUS10"
3 + 1
de la 29 Lei până la –13 %
Perna scaun mustar ENDRE - mai multe dimensiuni
In stoc
(>10 buc)
de la 25 Lei
Noutăți
Cod de reducere -10% "MINUS10"
Perna pentru scaun BASIC albastru
In stoc
(>10 buc)
12 Lei
Noutăți
Cod de reducere -10% "MINUS10"
Perna pentru scaun BASIC maro inchis
In stoc
(>10 buc)
12 Lei
Cod de reducere -10% "MINUS10"
3 + 1
de la 29 Lei până la –3 %
Perna scaun alba RUNE - mai multe dimensiuni
In stoc
(>10 buc)
de la 28 Lei
Noutăți
Cod de reducere -10% "MINUS10"
Perna pentru scaun BASIC gri deschis
In stoc
(>10 buc)
12 Lei
Noutăți
Cod de reducere -10% "MINUS10"
Perna de scaun BASIC gri inchis
In stoc
(>10 buc)
12 Lei
Cod de reducere -10% "MINUS10"
3 + 1
de la 29 Lei până la –6 %
Perna scaun turcoaz BOEL - mai multe dimensiuni
In stoc
(>10 buc)
de la 27 Lei
Noutăți
Cod de reducere -10% "MINUS10"
Perna pentru scaun BASIC bej
In stoc
(>10 buc)
12 Lei
Descriere detaliată a produsului
Inspirați-vă în continuare
Parametri suplimentari
| Categorie: | Perne pentru scaune |
|---|---|
| EAN: | 8596605039276 |
| Culoare: | Neagra |
| Temperatura de spalare recomandata: | 40 °C |
| Greutate: | 0,35 kg |
| Latime: | 36 cm |
| Lungime: | 39 cm |
| Atasare: | Snur |
| Dimensiune: | 39 x 36 cm |
| Stocul pentru acest articol a fost epuizat… | |
Cod de reducere -10% "MINUS10"
Prosop de bucatarie KITCHEN, 4 buc
In stoc
(>10 buc)
20 Lei
Reduceri
Cod de reducere -10% "MINUS10"
283 Lei
–44 %
Scaun alb din plastic KATO
In stoc
(>10 buc)
156 Lei
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Adăugare comentariu
.png)