Perna pentru scaun STANDARD rosu
Produse asociate
3 + 1
de la 30 Lei până la –6 %
Perna scaun alba RUNE - mai multe dimensiuni
In stoc
(>10 buc)
de la 28 Lei
3 + 1
de la 30 Lei până la –10 %
Perna scaun turcoaz BOEL - mai multe dimensiuni
In stoc
(>10 buc)
de la 27 Lei
3 + 1
de la 30 Lei până la –16 %
Perna scaun mustar ENDRE - mai multe dimensiuni
In stoc
(>10 buc)
de la 25 Lei
19 Lei
–10 %
Perna de scaun STANDARD negru
Evaluarea medie a produsului este 4,6 din 5 stele.
In stoc
(>10 buc)
17 Lei
19 Lei
–10 %
Perna pentru scaun STANDARD gri deschis
Evaluarea medie a produsului este 4,4 din 5 stele.
In stoc
(>10 buc)
17 Lei
Descriere detaliată a produsului
Material
- Partea superioară: Microfibră
- Partea inferioară: Material textil nețesut
- Umplutură: Spumă
Culoare
- Roșu
Dimensiuni
- Lungime: 39 cm
- Lățime: 36 cm
- Înălțime: 1,5 cm
Specificații
- Șireturi practice pentru prindere de spătar
- Îmbunătățește confortul și asigură moliciune în timpul șederii
- Previne pătrunderea rapidă a frigului
- Protecție împotriva murdăririi și uzurii mobilierului
- Potrivit și pentru utilizare în exterior
- Temperatura recomandată pentru spălare 30 - 40 °C
Inspirați-vă în continuare
Parametri suplimentari
| Categorie: | Perne pentru scaune |
|---|---|
| EAN: | 8596605000566 |
| Culoare: | Rosie |
| Material umplutura: | spuma |
| Latime: | 36 cm |
| Lungime: | 39 cm |
| Dimensiune: | 39 x 36 cm |
| Material de acoperire: | 100% microfibraa |
| Stocul pentru acest articol a fost epuizat… | |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)