Pilota de vara matlasata COOL SLEEP 140x200 cm
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- Husă: 100% poliester – microfibra
- Umplutură: 100% poliester – fibră goală
- Gramajul umpluturii: 120 g/m2
- Gramajul husului: 85 g/m2
- Greutate: 840 g
Dimensiune
- 140 x 200 cm
Detalii
- Pătură ușoară de vară din materiale fine
- Structura specială cu mici deschideri asigură o permeabilitate ridicată
- Fibra goală își păstrează forma și pufoșenia chiar și după spălări repetate
- Asigură confort în nopțile fierbinți de vară
- Țesătură certificată OEKO-TEX® Standard 100
- Temperatura recomandată pentru spălare: 40 °C (conform etichetei producătorului)
- Se poate usca în uscător la temperatură scăzută
- Nu înălbiți, nu călcați
Parametri suplimentari
| Categorie: | Pilote |
|---|---|
| EAN: | 8596605045680 |
| Culoare: | Alb |
| Dimensiuni pilota: | 140 x 200 cm |
| Gramaj: | 120 g/m2 |
| Temperatura de spalare recomandata: | 40 °C |
| Greutate: | 0,84 kg |
| Material umplutura: | Fibra goala |
| Material exterior: | 100% poliester |
| Anotimpuri: | Vara |
| Anti alergic: | Da |
| Capacitate de izolatie: | racoare |
| Recomandat pentru: | Pat de o persoana standard |
| Masa totala pilota: | 840 g |
| Pentru alergici: | Pentru alergici |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)