Pilota de vara matlasata frantuzeasca COOL SLEEP 200x220 cm
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- Husă: 100% poliester – microfibră
- Umplutură: 100% poliester– fibră goală
- Greutatea umpluturii: 120 g/m2
- Greutatea husei: 85 g/m2
- Greutate: 1300 g
Dimensiune
- 200 x 220 cm
Detalii
- Pătură de vară ușoară din materiale fine
- Structura specială cu mici deschideri asigură o respirabilitate ridicată
- Fibră goală își menține forma și voluminozitatea chiar și după spălări repetate
- Asigură confort în timpul nopților fierbinți de vară
- Țesătură certificată OEKO-TEX® Standard 100
- Temperatura recomandată de spălare: 40 °C (conform etichetei producătorului)
- Pot fi uscate în uscătorul de rufe la temperatură redusă
- Nu înălbiți, nu călcați
Parametri suplimentari
| Categorie: | Pilote |
|---|---|
| EAN: | 8596605045758 |
| Culoare: | Alb |
| Dimensiuni pilota: | 200 x 220 cm |
| Gramaj: | 120 g/m2 |
| Temperatura de spalare recomandata: | 40 °C |
| Greutate: | 1,3 kg |
| Material umplutura: | Fibra goala |
| Material exterior: | 100% poliester |
| Anotimpuri: | Vara |
| Anti alergic: | Da |
| Capacitate de izolatie: | racoare |
| Recomandat pentru: | Pat dublu standard |
| Masa totala pilota: | 1300 g |
| Pentru alergici: | Pentru alergici |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)