Pilota de vara matlasata prelunga COOL SLEEP 140x220 cm
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- Husă: 100% poliester – microfibră
- Umplutură: 100% poliester – fibră goală
- Gramaj umplutură: 120 g/m2
- Greutate: 920 g
Dimensiune
- 140 x 220 cm
Detalii
- Pătură de vară ușoară din materiale fine
- Structura specială cu mici deschideri asigură o respirabilitate ridicată
- Fibra goală își păstrează forma și pufoșenia chiar și la spălări repetate
- Asigură confort în nopțile fierbinți de vară
- Țesătură certificată OEKO-TEX® Standard 100
- Temperatura recomandată de spălare: 40 °C (conform etichetei producătorului)
- Poate fi uscată în uscător la temperatură scăzută
- Nu înălbi, nu călca
Parametri suplimentari
| Categorie: | Pilote |
|---|---|
| EAN: | 8596605045741 |
| Culoare: | Alb |
| Dimensiuni pilota: | 140 x 220 cm |
| Gramaj: | 120 g/m2 |
| Temperatura de spalare recomandata: | 40 °C |
| Greutate: | 0,92 kg |
| Material umplutura: | Fibra goala |
| Material exterior: | 100% poliester |
| Anotimpuri: | Vara |
| Anti alergic: | Da |
| Capacitate de izolatie: | racoare |
| Recomandat pentru: | Pat de o persoana standard |
| Masa totala pilota: | 920 g |
| Pentru alergici: | Pentru alergici |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)