Prosop CONFORT 50 x 100 cm bej, 100% bumbac
Produse asociate
Cod de reducere -15% "MAI15"
56 Lei
–12 %
Prosop CONFORT 70 x 140 cm bej, 100% bumbac
In stoc
(>10 buc)
49 Lei
Cod de reducere -15% "MAI15"
33 Lei
–24 %
Prosop CONFORT 50 x 100 cm crem, 100% bumbac
In stoc
(9 buc)
25 Lei
Cod de reducere -15% "MAI15"
31 Lei
–19 %
Prosop CONFORT 50 x 100 cm maro, 100% bumbac
In stoc
(>10 buc)
25 Lei
Cod de reducere -15% "MAI15"
33 Lei
–24 %
Prosop CONFORT 50 x 100 cm gri deschis, 100% bumbac
In stoc
(>10 buc)
25 Lei
Cod de reducere -15% "MAI15"
33 Lei
–24 %
Prosop CONFORT 50 x 100 cm gri inchis, 100% bumbac
In stoc
(>10 buc)
25 Lei
Reduceri
33 Lei
–39 %
Prosop CONFORT 50 x 100 cm alb, 100% bumbac
In stoc
(>10 buc)
20 Lei
Cod de reducere -15% "MAI15"
33 Lei
–24 %
Prosop CONFORT 50 x 100 cm mov, 100% bumbac
In stoc
(>10 buc)
25 Lei
Cod de reducere -15% "MAI15"
33 Lei
–24 %
Prosop CONFORT 50 x 100 cm purpuriu, 100% bumbac
In stoc
(>10 buc)
25 Lei
Cod de reducere -15% "MAI15"
56 Lei
–12 %
Prosop CONFORT 70 x 140 cm crem, 100% bumbac
In stoc
(>10 buc)
49 Lei
Cod de reducere -15% "MAI15"
33 Lei
–24 %
Prosop CONFORT 50 x 100 cm galben, 100% bumbac
In stoc
(>10 buc)
25 Lei
Cod de reducere -15% "MAI15"
33 Lei
–21 %
Prosop CONFORT 50 x 100 cm azur, 100% bumbac
Evaluarea medie a produsului este 4,3 din 5 stele.
In stoc
(>10 buc)
26 Lei
Cod de reducere -15% "MAI15"
33 Lei
–24 %
Prosop CONFORT 50 x 100 cm verde inchis, 100% bumbac
In stoc
(>10 buc)
25 Lei
Cod de reducere -15% "MAI15"
33 Lei
–24 %
Prosop CONFORT 50 x 100 cm verde deschis, 100% bumbac
In stoc
(>10 buc)
25 Lei
Cod de reducere -15% "MAI15"
12 Lei
–33 %
Prosop de maini Classic mic 30x50 cm bej, 100% bumbac
In stoc
(>10 buc)
8 Lei
Cod de reducere -15% "MAI15"
33 Lei
–21 %
Prosop CONFORT 50 x 100 cm albastru inchis, 100% bumbac
In stoc
(>10 buc)
26 Lei
Cod de reducere -15% "MAI15"
54 Lei
–7 %
Prosop CONFORT 70 x 140 cm maro, 100% bumbac
In stoc
(>10 buc)
50 Lei
Descriere detaliată a produsului
Material
- 100% bumbac
- Greutate: 500 g/m2
Culoare
- Bej
Dimensiune
- 50 x 100 cm
Specificații
- Cu bordură elegantă
- Cu agățătoare
- Certificat Oeko-Tex Standard 100
- Spălare max. la 60 °C
- Uscare în uscător la temperatură medie
- Nu spălați cu haine care au fermoare și cârlige metalice
- Pentru delicatețe, moale și absorbție de lungă durată, nu este recomandat să folosiți balsam
Inspirați-vă în continuare
Parametri suplimentari
| Categorie: | Prosoape mici Comfort |
|---|---|
| EAN: | 8594157754678 |
| Culoare: | Bej |
| Material: | 100% bumbac |
| Gramaj: | 500 g/m2 |
| Temperatura de spalare recomandata: | 60 °C |
| Greutate: | 0,25 kg |
| Model: | Fara motiv |
| Catuse: | Da |
| Dimensiune: | 50 x 100 cm |
| Gramaj ridicat: | Da |
| Pret: | Leftine pana la 30 Lei |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)