Prosop CONFORT 50 x 100 cm verde deschis, 100% bumbac
Produse asociate
Cod de reducere -15% "MAI15"
54 Lei
–7 %
Prosop CONFORT 70 x 140 cm verde deschis, 100% bumbac
In stoc
(>10 buc)
50 Lei
Cod de reducere -15% "MAI15"
33 Lei
–24 %
Prosop CONFORT 50 x 100 cm galben, 100% bumbac
In stoc
(>10 buc)
25 Lei
Cod de reducere -15% "MAI15"
33 Lei
–24 %
Prosop CONFORT 50 x 100 cm mov, 100% bumbac
In stoc
(>10 buc)
25 Lei
Cod de reducere -15% "MAI15"
33 Lei
–24 %
Prosop CONFORT 50 x 100 cm rosu, 100% bumbac
Evaluarea medie a produsului este 4,5 din 5 stele.
In stoc
(>10 buc)
25 Lei
Cod de reducere -15% "MAI15"
33 Lei
–21 %
Prosop CONFORT 50 x 100 cm azur, 100% bumbac
Evaluarea medie a produsului este 4,3 din 5 stele.
In stoc
(>10 buc)
26 Lei
Cod de reducere -15% "MAI15"
33 Lei
–24 %
Prosop CONFORT 50 x 100 cm purpuriu, 100% bumbac
In stoc
(>10 buc)
25 Lei
Cod de reducere -15% "MAI15"
52 Lei
–40 %
Covoras baie pentru hoteluri 750g/m2 verde
In stoc
(>10 buc)
31 Lei
Cod de reducere -15% "MAI15"
33 Lei
–24 %
Prosop CONFORT 50 x 100 cm portocaliu, 100% bumbac
In stoc
(>10 buc)
25 Lei
Cod de reducere -15% "MAI15"
33 Lei
–21 %
Prosop CONFORT 50 x 100 cm albastru inchis, 100% bumbac
In stoc
(>10 buc)
26 Lei
Cod de reducere -15% "MAI15"
31 Lei
–19 %
Prosop CONFORT 50 x 100 cm maro, 100% bumbac
In stoc
(>10 buc)
25 Lei
Cod de reducere -15% "MAI15"
103 Lei
–4 %
Prosop CONFORT Maxi 100x180 cm verde deschis, 100% bumbac
In stoc
(10 buc)
98 Lei
Cod de reducere -15% "MAI15"
33 Lei
–24 %
Prosop CONFORT 50 x 100 cm gri deschis, 100% bumbac
In stoc
(>10 buc)
25 Lei
54 Lei
–11 %
Prosop CONFORT 70 x 140 cm portocaliu, 100% bumbac
In stoc
(>10 buc)
48 Lei
Cod de reducere -15% "MAI15"
33 Lei
–24 %
Prosop CONFORT 50 x 100 cm verde inchis, 100% bumbac
In stoc
(>10 buc)
25 Lei
Reduceri
33 Lei
–39 %
Prosop CONFORT 50 x 100 cm alb, 100% bumbac
In stoc
(>10 buc)
20 Lei
Cod de reducere -15% "MAI15"
33 Lei
–24 %
Prosop CONFORT 50 x 100 cm crem, 100% bumbac
In stoc
(>10 buc)
25 Lei
Descriere detaliată a produsului
Material
- 100% bumbac
- Gramaj: 500 g/m2
Culoare
- Verde deschis
Dimensiune
- 50 x 100 cm
Specificații
- Cu bordură elegantă
- Cu agățătoare
- Certificat Oeko-Tex Standard 100
- Spălare max. la 60 °C
- Uscare în uscător la temperatură medie
- Nu spălați cu haine care au fermoare și cârlige metalice
- Pentru moliciune, finețe și absorbție de lungă durată, nu este recomandat să folosiți balsam
Inspirați-vă în continuare
Parametri suplimentari
| Categorie: | Prosoape mici Comfort |
|---|---|
| EAN: | 8594157754340 |
| Culoare: | Verde |
| Material: | 100% bumbac |
| Gramaj: | 500 g/m2 |
| Temperatura de spalare recomandata: | 60 °C |
| Greutate: | 0,25 kg |
| Model: | Fara motiv |
| Catuse: | Da |
| Dimensiune: | 50 x 100 cm |
| Gramaj ridicat: | Da |
| Pret: | Leftine pana la 30 Lei |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)