Prosop copii Bella gri 30x50 cm gri
Produse asociate
Cod de reducere -10% "BLACKWEEKEND"
11 Lei
–54 %
Prosop copii Bella gri inchis 30x50 cm, 100% bumbac
In stoc
(>10 buc)
5 Lei
Cod de reducere -10% "BLACKWEEKEND"
11 Lei
–54 %
Prosop copii Bella 30x50 cm albastru, 100% bumbac
In stoc
(>10 buc)
5 Lei
Cod de reducere -10% "BLACKWEEKEND"
11 Lei
–54 %
Prosop copii Bella negru 30x50 cm, 100% bumbac
In stoc
(>10 buc)
5 Lei
Cod de reducere -10% "BLACKWEEKEND"
11 Lei
–54 %
Prosop copii Bella 30x50 cm visiniu, 100% bumbac
In stoc
(>10 buc)
5 Lei
Cod de reducere -10% "BLACKWEEKEND"
11 Lei
–54 %
Prosop copii Bella 30x50 cm bej, 100% bumbac
In stoc
(>10 buc)
5 Lei
Cod de reducere -10% "BLACKWEEKEND"
11 Lei
–54 %
Prosop copii Bella 30x50 cm maro, 100% bumbac
In stoc
(5 buc)
5 Lei
Reduceri
Cod de reducere -10% "BLACKWEEKEND"
13 Lei
–38 %
Prosop de maini Classic mic 30x50 cm mov, 100% bumbac
In stoc
(>10 buc)
8 Lei
Cod de reducere -10% "BLACKWEEKEND"
11 Lei
–54 %
Prosop copii Bella 30x50 cm verde, 100% bumbac
In stoc
(>10 buc)
5 Lei
Cod de reducere -10% "BLACKWEEKEND"
11 Lei
–54 %
Prosop copii Bella 30x50 cm crem, 100% bumbac
In stoc
(>10 buc)
5 Lei
Cod de reducere -10% "BLACKWEEKEND"
Prosop NORIELLE 50x90 cm gri inchis, 100% bumbac
In stoc
(>10 buc)
12 Lei
Cod de reducere -10% "BLACKWEEKEND"
8 Lei
–37 %
Prosop de maini Classic 30x30 cm alb, 100% bumbac
In stoc
(>10 buc)
5 Lei
Cod de reducere -10% "BLACKWEEKEND"
13 Lei
–38 %
Prosop de maini Classic mic 30x50 cm maro, 100% bumbac
In stoc
(>10 buc)
8 Lei
Cod de reducere -10% "BLACKWEEKEND"
13 Lei
–38 %
Prosop de maini Classic mic 30x50 cm cian, 100% bumbac
In stoc
(>10 buc)
8 Lei
Cod de reducere -10% "BLACKWEEKEND"
15 Lei
–33 %
Prosop pentru copii BEBÉ galben de soare 30x50 cm
In stoc
(>10 buc)
10 Lei
13 Lei
–38 %
Prosop de maini Clasic mic 30x50 cm verde inchis
In stoc
(>10 buc)
8 Lei
Cod de reducere -10% "BLACKWEEKEND"
13 Lei
–38 %
Prosop de maini Classic mic 30x50 cm bej, 100% bumbac
In stoc
(>10 buc)
8 Lei
Descriere detaliată a produsului
Material
- 100% bumbac
- Greutate: 450 g/m2
Culoare
- Gri
Dimensiuni
- 30 x 50 cm
Specificații
- Fără bordură
- Fără agățătoare
- Certificat Oeko-Tex Standard 100
- Spălare max. la 60 °C
- Uscare în uscător la temperatură medie
- Nu spălați cu haine care au fermoare și cârlige metalice
- Pentru o durabilitate îndelungată a fineții, moliciunii și absorbției, nu este recomandată utilizarea balsamului de rufe
Parametri suplimentari
| Categorie: | Prosoape mici pentru maini |
|---|---|
| EAN: | 8595693225691 |
| Culoare: | Gri |
| Material: | 100% bumbac |
| Gramaj: | 450 g/m2 |
| Temperatura de spalare recomandata: | 60 °C |
| Greutate: | 0,07 kg |
| Model: | Fara motiv, Motiv pentru copii |
| Catuse: | Nu |
| Dimensiune: | 30 x 50 cm |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)