Prosop de maini Classic mic 30x50 cm albastru, 100% bumbac
Produse asociate
12 Lei
–33 %
Prosop de maini Classic mic 30x50 cm negru, 100% bumbac
In stoc
(>10 buc)
8 Lei
12 Lei
–33 %
Prosop de maini Classic mic 30x50 cm cian, 100% bumbac
In stoc
(>10 buc)
8 Lei
12 Lei
–33 %
Prosop de maini Classic mic 30x50 cm rosu, 100% bumbac
In stoc
(>10 buc)
8 Lei
12 Lei
–33 %
Prosop de maini Classic mic 30x50 cm gri deschis, 100% bumbac
In stoc
(>10 buc)
8 Lei
44 Lei
–13 %
Prosop Classic 70 x 140 cm albastru inchis, 100% bumbac
In stoc
(>10 buc)
38 Lei
25 Lei
–24 %
Prosop Classic 50 x 100 cm albastru inchis, 100% bumbac
In stoc
(>10 buc)
19 Lei
10 Lei
–50 %
Prosop copii Bella 30x50 cm albastru, 100% bumbac
In stoc
(>10 buc)
5 Lei
10 Lei
–50 %
Prosop copii Bella gri inchis 30x50 cm, 100% bumbac
In stoc
(>10 buc)
5 Lei
10 Lei
–50 %
Prosop copii Bella 30x50 cm visiniu, 100% bumbac
In stoc
(>10 buc)
5 Lei
14 Lei
–35 %
Prosop pentru copii BEBÉ avion albastru 30x50 cm
In stoc
(>10 buc)
9 Lei
Descriere detaliată a produsului
Material
- 100% bumbac
- Greutate: 400 g/m2
Culoare
- Albastru închis
Dimensiune
- 30 x 50 cm
Specificații
- Cu bordură elegantă
- Cu suport
- Certificat Oeko-Tex Standard 100
- Spălare max. la 60 °C
- Uscare în uscător la temperatură medie
- Nu spălați cu haine care au fermoare și cârlige metalice
- Pentru a păstra moliciunea, finețea și absorbția de lungă durată nu este recomandat să folosiți balsam de rufe
Inspirați-vă în continuare
Parametri suplimentari
| Categorie: | Prosoape mici pentru maini |
|---|---|
| EAN: | 8594157754210 |
| Culoare: | Albastru |
| Material: | 100% bumbac |
| Gramaj: | 400 g/m2 |
| Temperatura de spalare recomandata: | 60 °C |
| Greutate: | 0,06 kg |
| Model: | Fara motiv, Motiv pentru copii |
| Catuse: | Da |
| Dimensiune: | 30 x 50 cm |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)