Scaun de dining LIBRA, gri deschis
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- Țesătură: gri deschis
- Metal: imitație de lemn
Dimensiuni (+/- 1 cm)
- Adâncime: 54,5 cm
- Lățime: 44,5 cm
- Înălțime: 87 cm
- Înălțimea șezutului: 48,5 cm
- Lățimea șezutului: 44 cm
- Adâncimea șezutului: 40 cm
- Greutate: 4,2 kg
- Capacitate de încărcare: 110 kg
Specificații
- Scaun de masă modern cu tapițerie
- Șezut confortabil cu cusături discrete
- Picioare metalice robuste
- Livrat neasamblat
O sală de mese stilată plină de liniște
Culorile neutre sunt o bază excelentă pentru orice interior. Combinând tonuri fine cu un element mai accentuat, veți crea un spațiu armonios și echilibrat. Inspirați-vă din stilul scandinav, care îmbină materialele naturale, lumina și funcționalitatea. Scaunul tapițat gri Libra va deveni un accesoriu elegant pentru sala dvs. de mese – trebuie doar să îl asociați cu o masă din lemn deschis și să îl completați cu decorațiuni naturale, cum ar fi ghivece din in cu plante aromatice. Astfel va rezulta un loc practic și plăcut pentru momentele zilnice de relaxare.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Scaune de sufragerie din catifea |
|---|---|
| EAN: | 5903332093298 |
| Culoare: | Gri |
| Latime: | 44,5 cm |
| Inaltime: | 87 cm |
| Adancime: | 54,5 cm |
| Model: | Monocrom |
| Aspect: | Clasic |
| Capacitate de incarcare: | 110 kg |
| Cotiere: | Fara cotiere |
| Forma spatar: | Drept |
| Forma spatarului: | Complet |
| Inaltimea Scaunului: | 48,5 cm |
| Material sezut: | Tapitat |
| Materialul Husei: | Tesatura |
| Materialul Picioarelor: | Metal |
| Partea de Sezut: | Sezut tapitat |
| Rotativ: | Nu |
| Seturi: | Bucati |
| Tip de picioare: | 4 Picioare |
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)