1x prosop de baie CONFORT gri inchis + 2x prosop de maini CONFORT gri inchis
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- 100% bumbac
- Densitate: 500 g/m2
Culoare
- Gri închis
Dimensiuni
- Prosop de mână: 50 x 100 cm
- Prosop de baie: 70 x 140 cm
Specificații
- Cu bordură elegantă
- Cu agățătoare
- Certificat Oeko-Tex Standard 100
- Spălare max. la 60 °C
- Uscare în uscător la temperatură medie
- Nu spălați cu haine care au fermoare și cârlige metalice
- Pentru o moliciune, finețe și absorbție de lungă durată nu se recomandă utilizarea balsamului
Parametri suplimentari
| Categorie: | Seturi avantajoase de prosoape de mâini şi de baie |
|---|---|
| Culoare: | Gri |
| Material: | 100% bumbac |
| Gramaj: | 500 g/m2 |
| Temperatura de spalare recomandata: | 60 °C |
| Model: | Fara motiv |
| Catuse: | Da |
| Dimensiune: | 50 x 100 cm, 70 x 140 cm |
| Gramaj ridicat: | Da |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)