2x prosop de baie Clasic 70x140 cm albastru inchis, 100% bumbac
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- 100% bumbac
- Greutate: 400 g/m2
Culoare
- Albastru închis
Dimensiune
- 70 x 140 cm
Specificații
- Cu bordură elegantă
- Cu agățătoare
- Certificat Oeko-Tex Standard 100
- Spălare max. la 60 °C
- Uscare în uscător la temperatură medie
- Nu spălați cu articole de îmbrăcăminte care au fermoare și cârlige metalice
- Pentru o moliciune, delicatețe și absorbție de lungă durată, nu este recomandată utilizarea balsamului
Parametri suplimentari
| Categorie: | Seturi avantajoase de prosoape de mâini şi de baie |
|---|---|
| Culoare: | Albastru |
| Material: | 100% bumbac |
| Gramaj: | 400 g/m2 |
| Temperatura de spalare recomandata: | 60 °C |
| Model: | Fara motiv |
| Catuse: | Da |
| Dimensiune: | 70 x 140 cm |
| Pret: | Peste 30 Lei |
| Set: | Da |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)