2x prosop SOFT 70x140 cm crem, 100% bumbac
Produse asociate
Reduceri
19 Lei
–10 %
Set prosoape CARRARA 30x30 cm gri deschis 100% bumbac, 3 buc.
In stoc
(>10 buc)
17 Lei
38 Lei
–5 %
Set de prosoape CARRARA 1buc 60x100 cm si 1buc 40x55 cm 100% bumbac, alb
In stoc
(>10 buc)
36 Lei
Seturi avantajoase
99 Lei
–10 %
1x prosop de corp alb CONFORT + 2x prosoape de maini albe CONFORT
In stoc
(>10 buc)
89 Lei
Seturi avantajoase
99 Lei
–10 %
1x prosop de baie galben CONFORT + 2x prosop de maini galben CONFORT
In stoc
(>10 buc)
89 Lei
Seturi avantajoase
99 Lei
–10 %
1x prosop de baie crem CONFORT + 2x prosop de maini crem CONFORT
In stoc
(>10 buc)
89 Lei
Seturi avantajoase
121 Lei
–9 %
1x prosop de baie mov BAMBOO + 2x prosop de maini mov BAMBOO
In stoc
(>10 buc)
109 Lei
Seturi avantajoase
79 Lei
–10 %
2x prosop ROYAL 70x140 cm alb, 100% bumbac
In stoc
(>10 buc)
71 Lei
Seturi avantajoase
58 Lei
–10 %
2x prosop SOFT 70x140 cm alb, 100% bumbac
In stoc
(>10 buc)
52 Lei
Seturi avantajoase
75 Lei
–10 %
2x prosop de baie Clasic 70x140 cm albastru inchis, 100% bumbac
In stoc
(>10 buc)
67 Lei
Descriere detaliată a produsului
Material
- 100% bumbac
- Greutate: 400 g/m2
Culoare
- Crem
Dimensiune
- 70 x 140 cm
Specificații
- Cu bordură elegantă
- Cu agățătoare
- Certificat Oeko-Tex Standard 100
- Spălare max. la 60 °C
- Uscare în uscător la temperatură medie
- Nu spălați cu haine care au fermoare și cârlige metalice
- Pentru delicatețe, finețe și absorbție de lungă durată, nu se recomandă utilizarea balsamului
Inspirați-vă în continuare
Parametri suplimentari
| Categorie: | Seturi avantajoase de prosoape de mâini şi de baie |
|---|---|
| Culoare: | Crem |
| Material: | 100% bumbac |
| Gramaj: | 400 g/m2 |
| Temperatura de spalare recomandata: | 60 °C |
| Model: | Fara motiv |
| Dimensiune: | 70 x 140 cm |
| Gramaj ridicat: | Da |
| Pret: | Peste 30 Lei |
Seturi avantajoase
58 Lei
–10 %
2x prosop SOFT 70x140 cm alb, 100% bumbac
In stoc
(>10 buc)
52 Lei
Seturi avantajoase
99 Lei
–11 %
2x prosop Confort 70x140 cm bej, 100% bumbac
In stoc
(>10 buc)
88 Lei
Seturi avantajoase
96 Lei
–5 %
2x prosop GREEK 70x130 cm negru, 100% bumbac
In stoc
(>10 buc)
91 Lei
Seturi avantajoase
58 Lei
–10 %
2x prosop DONNA 70x120 cm galben, 100% bumbac
In stoc
(>10 buc)
52 Lei
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)