2x prosop Confort 70x140 cm verde deschis, 100% bumbac
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- 100% bumbac
- Densitate: 500 g/m2
Culoare
- Verde
Dimensiune
- 70 x 140 cm
Specificații
- Cu bordură elegantă
- Cu agățătoare
- Certificat Oeko-Tex Standard 100
- Spălare max. la 60 °C
- Uscare în uscător pe temperatură medie
- Nu spălați cu articole care au fermoare și cârlige metalice
- Pentru a menține finețea, gingășia și absorbția pe termen lung, nu este recomandat să folosiți balsam de rufe
Parametri suplimentari
| Categorie: | Seturi avantajoase de prosoape de mâini şi de baie |
|---|---|
| Culoare: | Verde |
| Material: | 100% bumbac |
| Gramaj: | 500 g/m2 |
| Temperatura de spalare recomandata: | 60 °C |
| Model: | Fara motiv |
| Catuse: | Da |
| Dimensiune: | 70 x 140 cm |
| Gramaj ridicat: | Da |
| Pret: | Peste 30 Lei |
| Set: | Da |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)