OFERTA Pat tapitat boxspring GLORIEN VELVET 100x200 cm turcoaz calitatea II KRONOS 13
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- 100% Poliester
- Țesătură de catifea: Kronos 13 - turcoaz
- Greutate: 270 g/m2
- PAL (placă aglomerată)
Dimensiuni
- Lățime: 100 cm
- Lungime: 207 cm
- Înălțimea tăbliei de la cap: 98 cm
- Grosimea tăbliei patului: 7 cm
- Înălțimea patului: 45 cm
- Înălțimea patului cu topper: 49 cm
- Înălțimea picioarelor: 2 cm
- Pentru dimensiunea saltelei: 100 x 200 cm
- Capacitate de încărcare: 120 kg
- Greutate pat: 106 kg
Specificații
- Include spațiu de depozitare
- Parte integrantă a patului este salteaua cu arcuri Bonell
- Partea superioară a saltelei este din spumă poliuretanică denumită T30
- Duritate saltea: H3 (mediu tare)
- Topper nu este inclus în pat
- Livrat dezmembrat
Paturi Boxspring
Paturile boxspring sunt din ce în ce mai populare atât pentru locuințe, cât și pentru hoteluri de lux, datorită construcției lor excepționale și confortului de primă clasă. Acest tip de pat este compus dintr-o bază de arcuri inferioară (boxspring) și o saltea principală, la care se poate achiziționa separat un topper superior. Baza conține un sistem de arcuri, care distribuie în mod optim greutatea, prelungind astfel durata de viață a saltelei. Salteaua principală utilizează de obicei arcuri tip buzunar sau Bonell pentru o susținere fermă dar confortabilă a corpului. Pentru un confort și mai ridicat și o igienă a somnului mai bună, se poate achiziționa un topper, care asigură o suprafață moale. Datorită acestei combinații, paturile boxspring se remarcă prin confort excepțional, durabilitate ridicată și un aspect elegant, care îmbunătățește fiecare dormitor. Dacă sunteți în căutarea unui pat care să combine design de top, confort maxim și durabilitate de lungă durată, boxspring este alegerea corectă.
Parametri suplimentari
| Categorie: | A doua sanss mobilierului deteriorat |
|---|---|
| Culoare: | Albastru |
| Material: | Aschii de lemn |
| Greutate: | 106 kg |
| Latime: | 100 cm |
| Duritatea saltelei: | Medie H3 |
| Tip: | Pat de o persoana |
| Inaltime: | 98 cm |
| Lungime: | 207 cm |
| Model: | Monocrom |
| Picioare: | Cu picioare |
| Spatiu de depozitare: | Cu spatiu de depozitare |
| Desfasurare: | Fara pliere |
| Dimensiune: | 100 x 200 cm |
| Forma mobilierului: | Boxspring |
| Inaltime picioare: | 2 cm |
| Materialul Husei: | Poliester, Tesatura de catifea |
| Tablie: | Cu tablie |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)