Pat tapitat boxspring GLORIEN VELVET 180x200 cm gri
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- 100% Poliester
- Țesătură de catifea: Kronos 15 - gri
- Gramaj: 270 g/m2
- PAL
Dimensiuni
- Lățime: 180 cm
- Lungime: 207 cm
- Înălțimea tăbliei: 98 cm
- Grosimea tăbliei: 7 cm
- Înălțimea patului: 45 cm
- Înălțimea patului cu topper: 49 cm
- Înălțime picioare: 2 cm
- Dimensiuni pentru saltea: 90 x 200 cm
- Capacitate: 120 kg/persoană
- Greutatea patului: 139 kg
Specificații
- Inclus spațiu de depozitare
- Include saltea Bonnell cu arcuri
- Partea superioară a saltelei este din spumă poliuretanică cu eticheta T30
- Duritatea saltelei: H3 (mediu tare)
- Topper nu este inclus
- Livrat neasamblat
Paturi Boxspring
Paturile Boxspring devin din ce în ce mai populare pentru gospodării și hoteluri de lux, datorită construcției lor excepționale și confortului de primă clasă. Acest tip de pat este compus din o bază inferioară cu arcuri (boxspring) și saltea principală, la care se poate adăuga un topper superior optional. Baza conține un sistem de arcuri care distribuie în mod optim greutatea, prelungind astfel durata de viață a saltelei. Salteaua principală utilizează de obicei arcuri de tip pocket sau Bonnell pentru un suport solid, dar confortabil al corpului. Pentru un confort și igienă superioare ale somnului, se poate achiziționa un topper care asigură o suprafață moale. Datorită acestei combinații, paturile boxspring se remarcă prin confort excepțional, durabilitate ridicată și aspect elegant, îmbunătățind fiecare dormitor. Dacă căutați un pat ce combină designul de vârf, confortul maxim și durabilitatea pe termen lung, boxspring este alegerea potrivită.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Paturi boxspring |
|---|---|
| Culoare: | Gri |
| Material: | Aschii de lemn |
| Latime: | 180 cm |
| Duritatea saltelei: | Medie H3 |
| Tip: | Pat dublu |
| Inaltime: | 98 cm |
| Lungime: | 207 cm |
| Model: | Monocrom |
| Picioare: | Cu picioare |
| Spatiu de depozitare: | Cu spatiu de depozitare |
| Desfasurare: | Fara pliere |
| Dimensiune: | 180 x 200 cm |
| Forma mobilierului: | Boxspring |
| Inaltime picioare: | 2 cm |
| Materialul Husei: | Poliester, Tesatura de catifea |
| Tablie: | Cu tablie |
| ? Vizualizare AR: | Da |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)