Pat boxspring tapițat MERALIS 180x200 cm bej
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- 100% Poliester
- Țesătură velur: Cosmic 10 - bej
- Greutatea materialului: 390 g/m2
- PAL
Dimensiuni
- Lățime: 180 cm
- Lungime: 207 cm
- Înălțimea tăbliei la cap: 98 cm
- Grosimea tăbliei patului: 7 cm
- Înălțimea patului: 45 cm
- Înălțimea patului cu topper: 49 cm
- Înălțimea picioarelor: 2 cm
- Pentru dimensiunea saltelei: 90 x 200 cm
- Capacitate: 120 kg/persoană
- Greutatea patului: 141 kg
Specificații
- Inclusiv spațiu de depozitare
- Salteaua patului include o saltea cu arcuri Bonell
- Partea superioară a saltelei este din spumă poliuretanică cu specificația T30
- Duritatea saltelei: H3 (mediu tare)
- Topperul nu este inclus în pat
- Livrat în format demontat
Pat Boxspring
Paturile Boxspring sunt din ce în ce mai populare în alegerea pentru case și hoteluri de lux, datorită construcției lor excepționale și confortului de primă clasă. Acest tip de pat este compus din o bază cu arcuri (boxspring) și salteaua principală, la care se poate achiziționa separat un topper superior. Baza conține un sistem de arcuri care distribuie optim greutatea, ceea ce prelungește durata de viață a saltelei. Salteaua principală folosește de obicei arcuri individuale sau Bonell pentru un suport ferm, dar confortabil al corpului. Pentru un confort și igienă superioare ale somnului, se poate achiziționa topperul, care oferă o suprafață moale. Datorită acestei combinații, paturile boxspring oferă confort excepțional, durabilitate ridicată și un aspect elegant, care îmbunătățesc orice dormitor. Dacă sunteți în căutarea unui pat care combină designul de top, confortul maxim și durabilitatea pe termen lung, boxspring este alegerea potrivită.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Paturi boxspring |
|---|---|
| Culoare: | Bej |
| Material: | Aschii de lemn |
| Greutate: | 141 kg |
| Latime: | 180 cm |
| Duritatea saltelei: | Medie H3 |
| Tip: | Pat dublu |
| Inaltime: | 98 cm |
| Lungime: | 207 cm |
| Model: | Monocrom |
| Picioare: | Cu picioare |
| Spatiu de depozitare: | Cu spatiu de depozitare |
| Desfasurare: | Fara pliere |
| Dimensiune: | 180 x 200 cm |
| Forma mobilierului: | Boxspring |
| Inaltime picioare: | 2 cm |
| Materialul Husei: | Poliester |
| Tablie: | Cu tablie |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)