Pat boxspring tapitat GLORIEN VELVET 90x200 cm roz
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- 100% Poliester
- Țesătură de catifea: Kronos 27 - roz
- Greutate: 270 g/m2
- PAL
Dimensiuni
- Lăţime: 90 cm
- Lungime: 207 cm
- Înălțimea tăbliei la cap: 98 cm
- Grosimea tăbliei patului: 7 cm
- Înălţimea patului: 45 cm
- Înălțimea patului cu topper: 49 cm
- Înălțimea picioarelor: 2 cm
- Pentru dimensiunea saltelei: 90 x 200 cm
- Capacitatea de încărcare: 120 kg
- Greutatea patului: 100 kg
Specificații
- Cu spațiu de depozitare
- Include saltea cu arcuri Bonell
- Partea superioară a saltelei este din spumă poliuretanică denumită T30
- Duritatea saltelei: H3 (medie)
- Topperul nu este inclus
- Livrat neasamblat
Paturi Boxspring
Paturile boxspring sunt din ce în ce mai populare atât în case, cât și în hoteluri de lux, datorită construcției lor excepționale și confortului de primă clasă. Acest tip de pat este alcătuit din baza cu arcuri inferioară (boxspring) și salteaua principală, la care se poate achiziționa separat și un topper. Baza conține un sistem de arcuri care distribuie optim greutatea, prelungind astfel durata de viață a saltelei. Salteaua principală utilizează de obicei arcuri tip pachet sau bonell pentru un suport ferm, dar confortabil al corpului. Pentru și mai mult confort și igienă a somnului, se poate achiziționa un topper, care asigură o suprafață moale. Datorită acestei combinații, paturile boxspring oferă confort excepțional, durabilitate ridicată și un aspect elegant, care va îmbunătăți orice dormitor. Dacă cauți un pat care combină designul de vârf, confortul maxim și durabilitatea pe termen lung, boxspring este alegerea potrivită.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Paturi boxspring |
|---|---|
| Culoare: | Roz |
| Material: | Aschii de lemn |
| Greutate: | 100 kg |
| Latime: | 90 cm |
| Duritatea saltelei: | Medie H3 |
| Tip: | Pat de o persoana |
| Inaltime: | 98 cm |
| Lungime: | 207 cm |
| Model: | Monocrom |
| Picioare: | Cu picioare |
| Spatiu de depozitare: | Cu spatiu de depozitare |
| Desfasurare: | Fara pliere |
| Dimensiune: | 90 x 200 cm |
| Forma mobilierului: | Boxspring |
| Inaltime picioare: | 2 cm |
| Materialul Husei: | Poliester, Tesatura de catifea |
| Tablie: | Cu tablie |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)