OFERTA Pat tapitat boxspring GLORIEN VELVET 160x200 cm roz II. clasa KRONOS 27
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- 100% Poliester
- Țesătură de catifea: Kronos 27 - roz
- Greutate: 270 g/m2
- PAL
Dimensiuni
- Lățime: 160 cm
- Lungime: 207 cm
- Înălțimea tăbliei la cap: 98 cm
- Grosimea tăbliei: 7 cm
- Înălțimea patului: 45 cm
- Înălțimea patului cu topper: 49 cm
- Înălțimea picioarelor: 2 cm
- Dimensiuni saltea: 80 x 200 cm
- Sarcină maximă: 120 kg/persoană
- Greutatea patului: 130 kg
Specificații
- Include spațiu de depozitare
- Parte a patului este Saltea cu arcuri Bonell
- Partea superioară a saltelei este din spumă poliuretanică cu denumirea T30
- Densitatea saltelei: H3 (medie)
- Topperul nu este inclus în pat
- Livrat neasamblat
Accesorii pentru pat boxspring
Paturile Boxspring sunt din ce în ce mai populare pentru locuințe și hoteluri de lux, datorită construcției excepționale și confortului de primă clasă. Acest tip de pat este compus din bază cu arcuri inferioare (boxspring) și salteaua principală, la care se poate achiziționa separat un topper superior. Baza include un sistem cu arcuri care distribuie optim greutatea, prelungind astfel durata de viață a saltelei. Salteaua principală folosește de obicei arcuri pocket sau bonell pentru o susținere fermă, dar confortabilă a corpului. Pentru un confort și o igienă mai ridicate, se poate achiziționa un topper care oferă o suprafață moale. Datorită acestei combinații, paturile boxspring sunt remarcate prin confort excepțional, durabilitate crescută și un aspect elegant ce îmbunătățesc orice dormitor. Dacă sunteți în căutarea unui pat ce îmbină designul de vârf, confortul maxim și durabilitatea pe termen lung, boxspring este alegerea corectă.
Parametri suplimentari
| Categorie: | A doua sanss mobilierului deteriorat |
|---|---|
| Culoare: | Roz |
| Material: | Aschii de lemn |
| Latime: | 160 cm |
| Duritatea saltelei: | Medie H3 |
| Tip: | Pat dublu |
| Inaltime: | 98 cm |
| Lungime: | 207 cm |
| Model: | Monocrom |
| Picioare: | Cu picioare |
| Spatiu de depozitare: | Cu spatiu de depozitare |
| Desfasurare: | Fara pliere |
| Dimensiune: | 160 x 200 cm |
| Forma mobilierului: | Boxspring |
| Inaltime picioare: | 2 cm |
| Materialul Husei: | Poliester, Tesatura de catifea |
| Tablie: | Cu tablie |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)