Cutie depozitare pat 200 cm, arin
Produse asociate
de la 672 Lei până la –22 %
Pat de o persoana inalt Paris, arin 90x200 cm
In stoc
(>10 buc)
de la 526 Lei
de la 777 Lei până la –24 %
Pat inalt Naomi 120 x 200 cm, arin
In stoc
(>10 buc)
de la 604 Lei
de la 882 Lei până la –26 %
Pat inalt Naomi 140x200 cm, arin
Evaluarea medie a produsului este 4,2 din 5 stele.
In stoc
(8 buc)
de la 646 Lei
de la 661 Lei până la –23 %
Pat de o persoana inalt Naomi 90x200 cm, arin
Evaluarea medie a produsului este 4,3 din 5 stele.
4 saptamani
de la 509 Lei
de la 1 060 Lei până la –28 %
Pat inalt Naomi 180x200 cm, arin
In stoc
(>10 buc)
de la 755 Lei
de la 588 Lei până la –19 %
Pat de o persoana Laura 90x200 cm, arin
4 saptamani
de la 478 Lei
336 Lei
–40 %
Noptiera Ilona arin
Evaluarea medie a produsului este 4,5 din 5 stele.
In stoc
(>10 buc)
199 Lei
1 008 Lei
–54 %
Cutie depozitare pat 200 cm, alba
Evaluarea medie a produsului este 4,3 din 5 stele.
In stoc
(>10 buc)
462 Lei
777 Lei
–47 %
Cutie depozitare pat 200 cm, pin
Evaluarea medie a produsului este 5,0 din 5 stele.
In stoc
(>10 buc)
409 Lei
546 Lei
–48 %
Cutie depozitare pat 150 cm, pin
Evaluarea medie a produsului este 4,4 din 5 stele.
In stoc
(>10 buc)
283 Lei
483 Lei
–54 %
Cutie depozitare sub pat 98 cm pin
Evaluarea medie a produsului este 4,4 din 5 stele.
In stoc
(>10 buc)
222 Lei
525 Lei
–20 %
Sertar pentru pat Stejar Sonoma, IKAROS 200 cm
In stoc
(>10 buc)
420 Lei
Descriere detaliată a produsului
Dimensiuni
| Lățime | 200 cm |
| Înălțime (inclusiv roți) | 17 cm |
| Adâncime | 57 cm |
Instrucțiuni pentru cutia de depozitare
Asamblarea cutiei de depozitare nu este complicată! Doriți să vedeți ce vă așteaptă? Mai jos puteți examina instrucțiunile complete de asamblare. Nu este nimic de care să vă temeți.
Conținutul pachetului cutiei de depozitare:
- 1x partea frontală a cutiei
- 1x partea din spate a cutiei
- 4x sololit pentru baza cutiei
- 2x bară de legătură pentru conectarea sololitului de la baza cutiei
- 1x partea stângă și 1x partea dreaptă a cutiei
- Material de legătură
- Instrucțiuni pentru asamblare
- Garanție 2 ani
Inspirați-vă în continuare
Parametri suplimentari
| Categorie: | Cutii de depozitare sub pat |
|---|---|
| EAN: | 8596605016956 |
| Material: | Lemn, PAL |
| Greutate: | 10,65 kg |
| Inaltime: | 17 cm |
| Adancime: | 57 cm |
| Decor din lemn: | Arin |
| Lac: | Da |
| Lungime: | 200 cm |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)