Hamac ZENVIO 200x100 cm, rosu + geanta gratuita
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- Bumbac
- Poliester
- Nylon
Culoare
- Roșu, galben, verde, albastru
- Dungi
Dimensiuni
- Lungime: 200 cm
- Lățime: 100 cm
- Lungime frânghii de fixare: cca 35 cm
- Lungimea frânghiilor de legare: 2 m
- Dimensiunea genții: cca 40 x 13 cm
Specificații
- Plasă suspendată din țesătură de bumbac rezistentă
- Include o geantă pentru transport ușor
- Include 2 frânghii de legare
Bucurați-vă de o meritată odihnă cu o plasă de relaxare confortabilă, care vă va ajuta să creați un loc plăcut pentru relaxare acasă și în aer liber. Datorită specificațiilor ușoare și practice, o puteți agăța cu ușurință în grădină, pe terasă, balcon sau să o luați cu voi într-o excursie în natură. Materialul plăcut și construcția stabilă asigură confortul în timpul fiecărei odihne, lecturi de carte sau lenevirii în aer liber. Plasa de relaxare este opțiunea ideală pentru momentele de relaxare, când doriți să încetiniți și să vă bucurați de liniște.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Hamace si leagane |
|---|---|
| Culoare: | Galben, Rosie |
| Greutate: | 1,5 kg |
| Latime: | 100 cm |
| Lungime: | 200 cm |
| Model: | Cu motiv |
| Motiv: | Dungi |
| Aspect: | Hamace |
| Material hamac: | Bumbac, Poliester, Nailon |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)