Somiera cu lamele curbate 80x200 cm
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- Lemn de mesteacăn
- Textilie
- Lac ecologic incolor cu certificare PZH
Dimensiuni (toleranță de fabricație 0,5%)
- Dimensiune somier: 80 x 200 cm
- Secțiunea transversală a lamelei: 55 x 8 mm
- Număr de lamele: 13
- Distanță între lamele: 12 cm
- Capacitate de încărcare: 110 kg per persoană
Specificații
- Somier lamelar elastic oferind suport confortabil corpului
- Datorită elasticității, minimizează punctele de presiune și distribuie greutatea corpului
- Somierul poate fi utilizat pentru toate tipurile de saltele
- Lamelele sunt unite printr-o bandă textilă pentru o distribuție corectă
- Manipulare ușoară datorită posibilității de a rula somierul
- Lamelele sunt pre-găurite pentru fixare ușoară la cadrul patului
- Șuruburile pentru fixare sunt incluse în pachet
- Somierul se fixează doar la margini și în mijloc
- În caz de rupere a unei lamele, garantăm înlocuirea gratuită
- Rama nu este inclusă în somier
Parametri suplimentari
| Categorie: | Lamele de pat |
|---|---|
| EAN: | 8596605020564 |
| Greutate: | 3,05 kg |
| Latime: | 80 cm |
| ? Tip lamele: | Lamele curbate |
| Lungime: | 200 cm |
| Potrivit pentru: | Barbati, Femei |
| Capacitate de incarcare: | 110 kg pe persoana |
| Dimensiune: | 80 x 200 cm |
| Numar de lamele: | 13 |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)