Set de gradina OSAKA SIRVON - 2 scaune si masa rotunda, gri deschis
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- Scaun: polipropilen - gri deschis
- Masa: metal - neagră
Dimensiuni scaun (+/- 1 cm)
- Lățime: 47 cm
- Înălțime: 82 cm
- Adâncime: 51 cm
- Înălțimea șezutului: 44 cm
- Adâncimea șezutului: 39 cm
- Lățimea șezutului: 46 cm
- Capacitate de încărcare: 100 kg
- Greutate: cca 3,4 kg
Dimensiuni masă
- Lungime: 50 cm
- Lățime: 50 cm
- Înălțime totală: 70 cm
- Greutate: 2,5 kg
Specificații
- Set de două scaune și o masă pentru grădină și balcon
- Scaun cu șezut ergonomic
- Șezut ușor, ușor de întreținut
- Masa este echipată cu un mâner pentru manipulare ușoară
- Picioarele detașabile pentru o depozitare ușoară după sezon
- Recomandăm protejarea de expunerea prelungită la soare pentru a păstra culoarea
- Livrat demontat
Setul practic de scaune cu masă este alegerea ideală pentru momentele de relaxare pe balcon, terasă și în grădină. Datorită construcției ușoare și întreținerii facile, este potrivit atât pentru utilizarea zilnică, cât și pentru întâlniri sezoniere cu familia sau prietenii. Scaunele cu formă ergonomică oferă confort pentru cafeaua de dimineață, relaxarea de după-amiază și serile petrecute afară. Masa compactă oferă suficient spațiu pentru gustări, decorațiuni sau cartea favorită, astfel întregul set creează cu ușurință un loc plăcut pentru relaxare în aer liber.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Mobilier de gradina |
|---|---|
| Culoare: | Gri, Neagra |
| Greutate: | 9,3 kg |
| Model: | Monocrom |
| Numar de locuri: | Pentru 2 persoane |
| Adancime scaun: | 39 cm |
| Adancimea scaunului: | 51 cm |
| Aspect: | Clasic |
| Capacitatea scaunului: | 100 kg |
| Cotiere: | Fara cotiere |
| Diametrul mesei: | 50 cm |
| Forma spatar: | Rotunjit |
| Forma spatarului: | Complet |
| Inaltimea mesei: | 70 cm |
| Inaltimea Scaunului: | 44 cm, 82 cm |
| Latimea scaunului: | 47 cm |
| Latimea sezutului: | 46 cm |
| Material sezut: | Plastic |
| Materialul mesei: | Metal |
| Materialul Picioarelor: | Plastic |
| Partea de Sezut: | Fara captuseala |
| Rotativ: | Nu |
| Seturi: | Seturi |
| Tip de picioare: | 4 Picioare |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)