Set de gradina TREGO ISLAND - 4 scaune cu brate si masa rotunda ø 90 cm, albastru
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- Scaune: polipropilenă - albastru
- Masa: metal - negru
- Blat: sticlă securizată
Dimensiuni scaun
- Lățime spătar: 42 cm
- Lățime șezut: 40 cm
- Adâncime totală: 52 cm
- Înălțime: 80 cm
- Înălțime șezut: 45 cm
- Înălțimea cotierei de la sol: 64 cm
- Ecarta totală a cotierei: 55 cm
- Ecarta interioară a cotierei în față: 48 cm
- Ecarta interioară a cotierei în spate: 47 cm
- Greutate: 4,45 kg
- Sarcină maximă: 120 kg
Dimensiuni masă +/- 0,5 cm
- Diametru: 90 cm
- Înălțime: 70 cm
- Grosime sticlă: 4 mm
- Greutate: 12,2 kg
Specificații
- Set de masă pentru grădină pentru 4 persoane
- Construcție ușoară și aerisită a scaunelor
- Picioare detașabile ale scaunelor pentru depozitare ușoară după sezon
- Masa cu construcție metalică și blat rezistent din sticlă securizată
- Plasticul nu este stabil la UV, recomandăm protejarea scaunelor de expunerea prelungită la soare
- Livrat demontat
Setul de masă pentru grădină este o alegere excelentă pentru servirea confortabilă a mesei și relaxarea în aer liber. Datorită construcției ușoare, se mișcă ușor și se potrivește perfect pe terasă, balcon și grădină. Veți aprecia practica specificație în timpul prânzurilor de familie, întâlnirilor cu prietenii și relaxării zilnice pe parcursul zilelor calde. Combinarea materialelor durabile cu designul aerisit oferă confort, întreținere ușoară și un aspect modern potrivit pentru diferitele spații exterioare.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Mobilier de gradina |
|---|---|
| Culoare: | Neagra, Albastru |
| Greutate: | 31,5 kg |
| Tip: | Asezat |
| Model: | Monocrom |
| Numar de locuri: | Pentru 4 persoane |
| Adancimea scaunului: | 52 cm |
| Aspect: | Clasic |
| Capacitatea scaunului: | 120 kg |
| Cotiere: | Cu cotiere |
| Diametrul mesei: | 90 cm |
| Forma spatarului: | Perforat |
| Inaltimea mesei: | 70 cm |
| Inaltimea Scaunului: | 45 cm, 80 cm |
| Latimea scaunului: | 42 cm |
| Locatie: | Pentru interior, Pentru exterior |
| Material scaun: | Plastic |
| Materialul mesei: | Metal |
| Materialul placii: | Sticlă temperata |
| Pliabil: | Stivuibil |
| Pozitionare: | Fixa |
| Rotativ: | Nu |
| Seturi: | Seturi |
| Stil: | Modern |
| Tip de picioare: | 4 Picioare |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)