Pat tapițat boxspring MERALIS 180x200 cm maro
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- 100% Poliester
- Țesătură velur: Cosmic 800 - maro
- Greutate: 390 g/m2
- PAL
Dimensiuni
- Lățime: 180 cm
- Lungime: 207 cm
- Înălțimea tăbliei: 98 cm
- Grosimea tăbliei patului: 7 cm
- Înălțimea patului: 45 cm
- Înălțimea patului cu topper: 49 cm
- Înălțimea picioarelor: 2 cm
- Pentru dimensiunea saltelei: 90 x 200 cm
- Capacitate de încărcare: 120 kg/persoană
- Greutatea patului: 141 kg
Specificații
- Include spațiu de depozitare
- Parte din pat este salteaua cu arcuri Bonell
- Partea superioară a saltelei este din spumă poliuretanică T30
- Duritatea saltelei: H3 (medie tari)
- Topperul nu este inclus în pat
- Livrare în pachet demontat
Paturi Boxspring
Paturile Boxspring devin din ce în ce mai populare în gospodării și hoteluri de lux datorită construcției excepționale și confortului de primă clasă. Acest tip de pat este compus din o bază cu arc (boxspring) și salteaua principală, la care se poate cumpăra separat și un topper superior. Baza conține un sistem de arcuri care distribuie optim greutatea, prelungind astfel durata de viață a saltelei. Salteaua principală folosește de obicei arcuri de tip bonell pentru un suport ferm, dar confortabil al corpului. Pentru confort suplimentar și igienă a somnului, se poate achiziționa un topper care asigură o suprafață moale. Datorită acestei combinații, paturile Boxspring se remarcă prin confort excepțional, durabilitate ridicată și un aspect elegant care îmbunătățește fiecare dormitor. Dacă căutați un pat care combină designul de vârf, confort maxim și durabilitate pe termen lung, boxspring este alegerea potrivită.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Paturi boxspring |
|---|---|
| Culoare: | Maro |
| Material: | Aschii de lemn |
| Latime: | 180 cm |
| Duritatea saltelei: | Medie H3 |
| Tip: | Pat dublu |
| Inaltime: | 98 cm |
| Lungime: | 207 cm |
| Model: | Monocrom |
| Picioare: | Cu picioare |
| Spatiu de depozitare: | Cu spatiu de depozitare |
| Desfasurare: | Fara pliere |
| Dimensiune: | 180 x 200 cm |
| Forma mobilierului: | Boxspring |
| Inaltime picioare: | 2 cm |
| Materialul Husei: | Poliester |
| Tablie: | Cu tablie |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)