Pilota de vara BLUVERA 140x200 cm, colorata
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- Husă: 100% poliester - microfibra
- Umplutură: Fibră de silicon
- Greutatea stratului superior: 70 g/m2
- Greutatea umpluturii: 90 g/m2
Culoare
- Albastru
- Maro
- Greutatea cu ambalaj: 1 kg
Dimensiuni
- 140 x 200 cm
Detalii
- Pătură ușoară de vară
- Material superior delicat și moale al păturii
- Temperatura recomandată pentru spălare: 30 °C (conform etichetei producătorului)
Parametri suplimentari
| Categorie: | Pilote |
|---|---|
| EAN: | 5906679836498 |
| Culoare: | Maro, Albastru |
| Dimensiuni pilota: | 140 x 200 cm |
| Temperatura de spalare recomandata: | 30 °C |
| Greutate: | 1 kg |
| Material umplutura: | Fibră de silicon |
| Material exterior: | 100% microfibra |
| Anotimpuri: | Vara |
| Anti alergic: | Da |
| Capacitate de izolatie: | racoare |
| Motiv: | Flori |
| Recomandat pentru: | Pat de o persoana standard |
| Pentru alergici: | Pentru alergici |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)