1x prosop de baie mov BAMBOO + 2x prosop de maini mov BAMBOO
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- 70% fibră de bambus | 30% bumbac
- Greutate: 500 g/m2
Culoare
- Violet
Dimensiune
- Prosop de mâini: 50 x 90 cm
- Prosop de baie: 70 x 140 cm
Specificații
- Cu bordură elegantă
- Cu cârlig de agățare
- Certificat Oeko-Tex Standard 100
- Spălare max. la 60 °C
- Uscare în uscător la temperatură medie
- Nu spălați cu haine care au fermoare și cârlige metalice
- Pentru o finețe, delicatețe și absorbție de durată nu se recomandă utilizarea balsamului
Parametri suplimentari
| Categorie: | Seturi avantajoase de prosoape de mâini şi de baie |
|---|---|
| Culoare: | Violet |
| Material: | 70% bambus | 30% bumbac |
| Gramaj: | 500 g/m2 |
| Temperatura de spalare recomandata: | 60 °C |
| Model: | Cu motiv |
| Catuse: | Da |
| Dimensiune: | 50 x 90 cm, 70 x 140 cm |
| Gramaj ridicat: | Da |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)