Cutie depozitare pat 150 cm, stejar
Produse asociate
Cod de reducere -5% "MINUS5"
de la 546 Lei până la –24 %
Pat de o persoana Emily 90x200 cm, stejar
4 saptamani
de la 417 Lei
Cod de reducere -5% "MINUS5"
de la 588 Lei până la –19 %
Pat de o persoana Laura 90x200 cm, stejar
In stoc
(>10 buc)
de la 478 Lei
Cod de reducere -5% "MINUS5"
de la 987 Lei până la –17 %
Pat inalt Paris, stejar 180x200 cm
In stoc
(>10 buc)
de la 833 Lei
Cod de reducere -5% "MINUS5"
de la 1 060 Lei până la –28 %
Pat inalt Naomi 180x200 cm, stejar
In stoc
(>10 buc)
de la 755 Lei
Cod de reducere -5% "MINUS5"
de la 966 Lei până la –26 %
Pat Laura 180x200 cm, stejar
In stoc
(>10 buc)
de la 710 Lei
Cod de reducere -10% "MINUS10"
336 Lei
–40 %
Noptiera Ilona stejar
In stoc
(>10 buc)
199 Lei
Cod de reducere -5% "MINUS5"
1 008 Lei
–54 %
Cutie depozitare pat 200 cm, alba
In stoc
(>10 buc)
462 Lei
Cod de reducere -5% "MINUS5"
840 Lei
–47 %
Cutie de depozitare sub pat 200 cm, stejar
In stoc
(>10 buc)
441 Lei
Cod de reducere -5% "MINUS5"
777 Lei
–47 %
Cutie depozitare pat 200 cm, pin
In stoc
(>10 buc)
409 Lei
Cod de reducere -5% "MINUS5"
546 Lei
–48 %
Cutie depozitare pat 150 cm, pin
14 zile
283 Lei
Cod de reducere -5% "MINUS5"
483 Lei
–54 %
Cutie depozitare sub pat 98 cm pin
In stoc
(1 buc)
222 Lei
Cod de reducere -5% "MINUS5"
525 Lei
–20 %
Sertar pentru pat Stejar Sonoma, IKAROS 200 cm
In stoc
(>10 buc)
420 Lei
Cod de reducere -5% "MINUS5"
840 Lei
–47 %
Cutie depozitare pat 200 cm, arin
In stoc
(8 buc)
441 Lei
Cod de reducere -5% "MINUS5"
630 Lei
–56 %
Cutie depozitare pat 98 cm, alba
In stoc
(>10 buc)
273 Lei
Cod de reducere -5% "MINUS5"
840 Lei
–47 %
Cutie depozitare pat 200 cm, nuc
In stoc
(>10 buc)
441 Lei
Descriere detaliată a produsului
Dimensiuni
| Lățime | 150 cm |
| Înălțime (inclusiv roți) | 17 cm |
| Adâncime | 57 cm |
Instrucțiuni pentru cutia de depozitare
Asamblarea cutiei de depozitare nu este complicată! Vrei să vezi ce te așteaptă? Mai jos poți vizualiza instrucțiunile complete de asamblare. Nu trebuie să îți fie teamă.
Pachetul cutiei de depozitare conține:
- 1x fața cutiei
- 1x spatele cutiei
- 4x placă de placaj subțire pentru baza cutiei
- 2x șină de legătură pentru unirea plăcilor de bază ale cutiei
- 1x laterală stângă și 1x laterală dreaptă a cutiei
- Material de asamblare
- Instrucțiuni pentru asamblare
- Garanție 2 ani
Inspirați-vă în continuare
Parametri suplimentari
| Categorie: | Cutii de depozitare sub pat |
|---|---|
| EAN: | 8596605016925 |
| Material: | Lemn, PAL |
| Greutate: | 9,05 kg |
| Inaltime: | 17 cm |
| Adancime: | 57 cm |
| Decor din lemn: | Stejar |
| Lac: | Da |
| Lungime: | 150 cm |
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Adăugare comentariu
.png)