Somiera cu lamele drepte si banda textila 80x200 cm
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- Masiv din lemn de pin
- Textilă
Dimensiuni (toleranța de producție 0,5%)
- Dimensiunea scheletului: 80 x 200 cm
- Secțiunea șipcii: 1,85 x 5,8 cm
- Număr de șipci: 12
- Capacitate de încărcare: 110 kg per persoană
Specificații
- Schelet fix din șipci potrivit pentru toate paturile
- Scheletul poate fi folosit pentru toate tipurile de saltele
- Șipcile sunt legate cu bandă textilă pentru o distribuție corectă
- Manipulare ușoară datorită posibilității de a rula scheletul
- Șipcile sunt pre-găurite pentru o fixare ușoară de cadrul patului
- Șuruburile pentru fixare nu sunt incluse în pachet
- În caz de spargere a unei șipci, garantăm înlocuirea gratuită
Parametri suplimentari
| Categorie: | Lamele de pat |
|---|---|
| EAN: | 8596605016574 |
| Greutate: | 5,05 kg |
| Latime: | 80 cm |
| ? Tip lamele: | Lamele drepte |
| Lungime: | 200 cm |
| Potrivit pentru: | Barbati, Femei |
| Capacitate de incarcare: | 110 kg pe persoana |
| Dimensiune: | 80 x 200 cm |
| Numar de lamele: | 12 |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)