Fotoliu gonflabil cu taburet RESTIO 86x88 cm, bej
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Culoare
- Bej
Dimensiuni
- Lățime: 88 cm
- Adâncime: 116 cm
- Înălțime: 86 cm
- Diametru taburet: 55 cm
- Înălțime taburet: 30 cm
- Greutate: 2 kg
Specificații
- Fotoliu gonflabil potrivit pentru interior și grădină
- Include un taburet practic
- Partea superioară este acoperită cu o țesătură catifelată și fină
- Datorită greutății reduse este ideal și pentru călătorii
Confort oricând și oriunde
Bucură-te de confort maxim fără efort inutil. Fotoliul gonflabil cu taburet reprezintă soluția ideală pentru relaxare acasă, în grădină și în călătorii. Datorită manipulării ușoare și greutății reduse, îl poți avea mereu la îndemână – fie că vrei să te relaxezi după o zi obositoare sau să creezi un loc cochet pentru a sta cu prietenii. Suprafața plăcută și designul practic îl fac un partener ideal pentru bunăstarea zilnică.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Mobilier de gradina |
|---|---|
| EAN: | 5906679835323 |
| Culoare: | Bej |
| Greutate: | 2 kg |
| Latime: | 88 cm |
| Inaltime: | 86 cm |
| Adancime: | 116 cm |
| Cotiere: | Fara cotiere |
| Inaltime taburet: | 30 cm |
| Latime taburet: | 55 cm |
| Vizualizare AR: | Da |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)