Masa pentru catering CATERFOLD 53x51 cm, bej
Produse asociate
Vezi în AR ❖
247 Lei
–25 %
Scaun de masa KATO din plastic, negru
In stoc
(>10 buc)
183 Lei
Reduceri
Vezi în AR ❖
247 Lei
–45 %
Scaun de masa KATO din plastic, gri deschis
In stoc
(>10 buc)
134 Lei
Cod de reducere -10% "BLACKWEEKEND"
Vezi în AR ❖
247 Lei
–22 %
Scaun de masa KATO din plastic, culoarea coral
In stoc
(>10 buc)
191 Lei
Reduceri
Cod de reducere -10% "BLACKWEEKEND"
Vezi în AR ❖
172 Lei
–9 %
Scaun din plastic TREGO cu brate, albastru
In stoc
(>10 buc)
155 Lei
Cod de reducere -10% "BLACKWEEKEND"
Scaun pliabil de camping VENTO 38 cm, albastru
In stoc
(>10 buc)
21 Lei
Cod de reducere -10% "BLACKWEEKEND"
Scaun pliabil de turism VENTO 38 cm, negru
In stoc
(>10 buc)
21 Lei
Reduceri
Cod de reducere -10% "BLACKWEEKEND"
Vezi în AR ❖
146 Lei
–10 %
Scaun din plastic TREGO, verde
In stoc
(>10 buc)
131 Lei
Reduceri
Cod de reducere -10% "BLACKWEEKEND"
Vezi în AR ❖
172 Lei
–9 %
Scaun din plastic TREGO cu brate, verde
In stoc
(>10 buc)
155 Lei
Reduceri
Cod de reducere -10% "BLACKWEEKEND"
86 Lei
–9 %
Scaun de camping pliabil TRAIL, crem
In stoc
(>10 buc)
78 Lei
Cod de reducere -10% "BLACKWEEKEND"
150 Lei
–10 %
Masa rotunda de gradina cu blat de sticla ISLAND 60 cm, negru
In stoc
(>10 buc)
134 Lei
Noutăți
Cod de reducere -10% "BLACKWEEKEND"
Seturi avantajoase
481 Lei
–7 %
Set de gradina KATO SIRVON - 2 scaune si masa rotunda, negru/petrol.
In stoc
(>10 buc)
447 Lei
Noutăți
Seturi avantajoase
412 Lei
–7 %
Set de gradina OSAKA SIRVON - 2 scaune si masa rotunda, bej
In stoc
(>10 buc)
383 Lei
Cod de reducere -10% "BLACKWEEKEND"
Vezi în AR ❖
Masuta de gradina SIRVON metalica 50x70 cm, neagra
In stoc
(>10 buc)
99 Lei
Noutăți
Cod de reducere -10% "BLACKWEEKEND"
Seturi avantajoase
Vezi în AR ❖
481 Lei
–7 %
Set de gradina KATO SIRVON - 2 scaune si masa rotunda, negru/bej
In stoc
(>10 buc)
447 Lei
Noutăți
Cod de reducere -10% "BLACKWEEKEND"
148 Lei
–7 %
Masa de gradina rotunda cu blat de sticla ISLAND BLACK 60 cm, negru
In stoc
(>10 buc)
137 Lei
Noutăți
Cod de reducere -10% "BLACKWEEKEND"
Seturi avantajoase
Vezi în AR ❖
481 Lei
–7 %
Set de gradina KATO SIRVON - 2 scaune si masa rotunda, negru/galben
In stoc
(>10 buc)
447 Lei
Descriere detaliată a produsului
Material
- Blat: Plastic durabil HDPE 3,5 cm
- Metal: Oțel cu strat de pulbere
Dimensiuni
- Lungime: 53 cm
- Lățime: 51 cm
- Înălțime: 50 cm
- Greutate: 1,7 kg
- Dimensiuni ambalaj: 55 x 23 x 20 cm
Specificații
- Pliabil
- Geanta de transport inclusă
- Ușor, ocupă puțin spațiu când este pliat
- Potrivit perfect pentru bufete, grădină și terasă
- Livrat demontat
Inspirați-vă în continuare
Parametri suplimentari
| Categorie: | Mobilier de gradina |
|---|---|
| EAN: | 5903678592219 |
| Culoare: | Bej |
| Greutate: | 1,7 kg |
| Latime: | 51 cm |
| Tip: | De masa |
| Inaltime: | 50 cm |
| Lungime: | 53 cm |
| Numar de locuri: | Pentru 4 persoane |
| Desfasurare: | Extensibila |
| Forma mobilierului: | Patrat |
| Materialul Picioarelor: | Metal |
| Materialul placii: | Plastic |
| Potrivit pentru exterior: | Da |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)