Masa de gradina rotunda cu blat de sticla ISLAND BLACK 60 cm, negru
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- Blat: Sticlă călită
- Construcție: Metal acoperit cu pulbere, negru
Dimensiuni +/- 0,5 cm
- Diametrul blatului mesei: 60 cm
- Înălțime: 69 cm
- Grosimea sticlei: 4 mm
- Greutate: 4,5 kg
Specificații
- Specificații ușoare și compacte
- Blat stilat negru din sticlă călită
- Construcție metalică durabilă
- Durată lungă de viață datorită acoperirii cu pulbere
- Livrat demontat
- Ambalaj: 71 x 62 x 70 cm, 6 kg
Creați un loc plăcut pentru relaxare în grădina, terasa sau balconul dumneavoastră. Această masă practică și stilată va deveni cu ușurință o parte integrantă a locului dumneavoastră de relaxare în aer liber, servind atât la cafeaua de dimineață, cât și la relaxarea de seară. Datorită designului său universal, se va potrivi ușor cu alte mobilier de grădină, creând un mediu armonios pentru momente de relaxare cu familia și prietenii. Bucurați-vă de atmosfera exterioară la maximum și oferiți-vă confortul pe care îl veți aprecia în fiecare zi.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Mobilier de gradina |
|---|---|
| EAN: | 5903332097531 |
| Culoare: | Neagra |
| Greutate: | 6 kg |
| Tip: | De masa |
| Inaltime: | 69 cm |
| Desfasurare: | Fixe |
| Diametru: | 60 cm |
| Forma blatului: | Rundă |
| Materialul Picioarelor: | Metal |
| Materialul placii: | Sticla |
| Numar locuri: | Pentru 2 persoane |
| Potrivit pentru exterior: | Da |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)