Pat boxspring tapițat GLORIEN VELVET 100x200 cm albastru
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- 100% Poliester
- Țesătură catifelată: Casablanca 13 - albastră
- Greutatea materialului: 310 g/m2
- PAL
Dimensiuni
- Lățime: 100 cm
- Lungime: 207 cm
- Înălțimea tăbliei la cap: 98 cm
- Grosimea tăbliei patului: 7 cm
- Înălțimea patului: 45 cm
- Înălțimea patului cu topper: 49 cm
- Înălțimea picioarelor: 2 cm
- Pentru dimensiunea saltelei: 100 x 200 cm
- Capacitate de încărcare: 120 kg
- Greutatea patului: 106 kg
Specificații
- Include spațiu de depozitare
- Salteaua patului include saltea cu arcuri bonell
- Partea superioară a saltelei este din spumă poliuretanică denumită T30
- Duritatea saltelei: H3 (mediu tare)
- Topper-ul nu este inclus în pat
- Livrat neasamblat
Paturi boxspring
Paturile boxspring sunt din ce în ce mai populare atât pentru gospodării, cât și pentru hoteluri de lux, datorită construcției lor excepționale și confortului de primă clasă. Acest tip de pat este compus dintr-o bază de arcuri inferioară (boxspring) și o saltea principală, la care se poate adăuga un topper superior achiziționat separat. Baza include un sistem de arcuri, care distribuie optim greutatea, prelungind astfel durata de viață a saltelei. Salteaua principală utilizează de obicei arcuri tip pachet sau bonell pentru un suport ferm, dar confortabil al corpului. Pentru un confort și igienă a somnului și mai ridicate, se poate achiziționa un topper care asigură un strat moale. Datorită acestei combinații, paturile boxspring se caracterizează prin confort excepțional, durabilitate ridicată și un aspect elegant, care îmbunătățește orice dormitor. Dacă sunteți în căutarea unui pat care să combine un design de top, confort maxim și durabilitate pe termen lung, boxspring este alegerea potrivită.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Paturi boxspring |
|---|---|
| Culoare: | Albastru |
| Material: | Aschii de lemn |
| Greutate: | 106 kg |
| Latime: | 100 cm |
| Duritatea saltelei: | Medie H3 |
| Tip: | Pat de o persoana |
| Inaltime: | 98 cm |
| Lungime: | 207 cm |
| Model: | Monocrom |
| Picioare: | Cu picioare |
| Spatiu de depozitare: | Cu spatiu de depozitare |
| Desfasurare: | Fara pliere |
| Dimensiune: | 100 x 200 cm |
| Forma mobilierului: | Boxspring |
| Inaltime picioare: | 2 cm |
| Materialul Husei: | Poliester, Tesatura de catifea |
| Tablie: | Cu tablie |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)