Pat boxspring tapițat GLORIEN VELVET 160x200 cm roz
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- 100% Poliester
- Țesătură de catifea: Kronos 27 - roz
- Greutate: 270 g/m2
- PAL
Dimensiuni
- Lățime: 160 cm
- Lungime: 207 cm
- Înălțimea tăbliei: 98 cm
- Grosimea tăbliei: 7 cm
- Înălțimea patului: 45 cm
- Înălțimea patului cu topper: 49 cm
- Înălțimea picioarelor: 2 cm
- Dimensiunea saltelei: 80 x 200 cm
- Capacitate de susținere: 120 kg/persoană
- Greutatea patului: 130 kg
Specificații
- Include spațiu de depozitare
- Include saltea cu arcuri Bonell
- Partea superioară a saltelei are spumă poliuretanică T30
- Duritate saltea: H3 (semidur)
- Topper nu este inclus în pat
- Livrat neasamblat
Paturi Boxspring
Paturile Boxspring sunt din ce în ce mai populare atât în gospodării, cât și în hoteluri de lux, datorită construcției excepționale și confortului de primă clasă. Acest tip de pat este compus din baza de arcuri (boxspring) și salteaua principală, la care se poate achiziționa separat și un topper. Baza conține un sistem de arcuri care distribuie optim greutatea, prelungind astfel durata de viață a saltelei. Salteaua principală folosește de obicei arcuri pocket sau bonell pentru un suport ferm, dar confortabil pentru corp. Pentru un confort și o igienă a somnului și mai ridicate, se poate achiziționa un topper care asigură o suprafață moale. Datorită acestei combinații, paturile boxspring se caracterizează prin confort excepțional, durabilitate înaltă și un aspect elegant, care îmbunătățește dormitorul. Dacă sunteți în căutarea unui pat care îmbină designul de top, confortul maxim și durabilitatea pe termen lung, boxspring este alegerea potrivită.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Paturi boxspring |
|---|---|
| Culoare: | Roz |
| Material: | Aschii de lemn |
| Latime: | 160 cm |
| Duritatea saltelei: | Medie H3 |
| Tip: | Pat dublu |
| Inaltime: | 98 cm |
| Lungime: | 207 cm |
| Model: | Monocrom |
| Picioare: | Cu picioare |
| Spatiu de depozitare: | Cu spatiu de depozitare |
| Desfasurare: | Fara pliere |
| Dimensiune: | 160 x 200 cm |
| Forma mobilierului: | Boxspring |
| Inaltime picioare: | 2 cm |
| Materialul Husei: | Poliester, Tesatura de catifea |
| Tablie: | Cu tablie |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)