Pat boxspring tapițat GLORIEN VELVET 180x200 cm turcoaz
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- 100% Poliester
- Țesătură de catifea: Kronos 13 - turcoaz
- Greutate: 270 g/m2
- PAL
Dimensiuni
- Lățime: 180 cm
- Lungime: 207 cm
- Înălțimea tăbliei la cap: 98 cm
- Grosimea tăbliei patului: 7 cm
- Înălțimea patului: 45 cm
- Înălțimea patului cu topper: 49 cm
- Înălțimea picioarelor: 2 cm
- Dimensiunea saltelei: 90 x 200 cm
- Capacitate de încărcare: 120 kg/persoană
- Greutatea patului: 139 kg
Specificatii
- Include spațiu de depozitare
- Include saltea cu arcuri Bonell
- Partea superioară a saltelei este din spumă poliuretanică denumită T30
- Duritatea saltelei: H3 (mediu-tare)
- Topperul nu este inclus
- Livrat neasamblat
Paturi Boxspring
Paturile Boxspring devin din ce în ce mai populare în locuințe și hoteluri de lux datorită construcției lor excepționale și confortului de prim rang. Acest tip de pat este format dintr-o bază cu arcuri inferioare (boxspring) și o saltea principală, la care se poate achiziționa separat un topper deasupra. Baza include un sistem de arcuri care distribuie optim greutatea, prelungind astfel durata de viață a saltelei. Salteaua principală utilizează de obicei arcuri tip pocket sau bonell pentru un suport ferm, dar confortabil al corpului. Pentru un și mai mare confort și igienă a somnului, se poate achiziționa un topper care asigură un strat moale. Datorită acestei combinații, paturile boxspring se remarcă prin confort excepțional, durabilitate ridicată și un aspect elegant, care îmbunătățește orice dormitor. Dacă căutați un pat care să combine designul de vârf, confortul maxim și durabilitatea pe termen lung, boxspring este alegerea potrivită.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Paturi boxspring |
|---|---|
| Culoare: | Albastru |
| Material: | Aschii de lemn |
| Latime: | 180 cm |
| Duritatea saltelei: | Medie H3 |
| Tip: | Pat dublu |
| Inaltime: | 98 cm |
| Lungime: | 207 cm |
| Model: | Monocrom |
| Picioare: | Cu picioare |
| Spatiu de depozitare: | Cu spatiu de depozitare |
| Desfasurare: | Fara pliere |
| Dimensiune: | 180 x 200 cm |
| Forma mobilierului: | Boxspring |
| Inaltime picioare: | 2 cm |
| Materialul Husei: | Poliester, Tesatura de catifea |
| Tablie: | Cu tablie |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)