Pat boxspring tapițat MERALIS 140x200 cm bej
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- 100% Poliester
- Țesătură velur: Cosmic 10 - bej
- Greutate: 390 g/m2
- PAL
Dimensiuni
- Lățime: 140 cm
- Lungime: 207 cm
- Înălțimea tetierei: 98 cm
- Grosimea tetierei: 7 cm
- Înălțimea patului: 45 cm
- Înălțimea patului cu topper: 49 cm
- Înălțimea picioarelor: 2 cm
- Dimensiune pentru saltea: 70 x 200 cm
- Sarcină maximă: 120 kg/persoană
- Greutatea patului: 120 kg
Specificații
- Inclusiv spațiu de depozitare
- Partea patului include Saltea cu arcuri Bonell
- Partea superioară a saltelei este din spumă poliuretanică cu eticheta T30
- Duritate saltea: H3 (mediu tare)
- Topper-ul nu este inclus în pat
- Livrat în stare demontată
Paturi Boxspring
Paturile Boxspring sunt din ce în ce mai populare atât în case, cât și în hoteluri de lux datorită construcției lor excepționale și confortului de primă clasă. Acest tip de pat este format dintr-o bază de arcuri inferioară (boxspring) și o saltea principală, la care se poate achiziționa separat un topper. Baza conține un sistem de arcuri care distribuie optim greutatea, prelungind durata de viață a saltelei. Salteaua principală utilizează de obicei arcuri tip buzunar sau bonell pentru un suport ferm, dar confortabil al corpului. Pentru un confort și igienă a somnului sporite, se poate achiziționa un topper care asigură o suprafață moale. Această combinație face ca paturile boxspring să se caracterizeze prin confort excepțional, durabilitate ridicată și un aspect elegant, care îmbunătățesc orice dormitor. Dacă sunteți în căutarea unui pat care să combine designul de vârf, confortul maxim și durabilitatea pe termen lung, boxspring-ul este alegerea potrivită.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Paturi boxspring |
|---|---|
| Culoare: | Bej |
| Material: | Aschii de lemn |
| Greutate: | 120 kg |
| Latime: | 140 cm |
| Duritatea saltelei: | Medie H3 |
| Tip: | Pat dublu, Pat de o persoana |
| Inaltime: | 98 cm |
| Lungime: | 207 cm |
| Model: | Monocrom |
| Picioare: | Cu picioare |
| Spatiu de depozitare: | Cu spatiu de depozitare |
| Desfasurare: | Fara pliere |
| Dimensiune: | 140 x 200 cm |
| Forma mobilierului: | Boxspring |
| Inaltime picioare: | 2 cm |
| Materialul Husei: | Poliester |
| Tablie: | Cu tablie |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)