Pat boxspring tapițat MERALIS 80x200 cm maro
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- 100% Poliester
- Țesătură velură: Cosmic 800 - maro
- Gramaj: 390 g/m2
- PAL
Dimensiuni
- Lățime: 80 cm
- Lungime: 207 cm
- Înălțimea tăbliei de la cap: 98 cm
- Grosimea tăbliei patului: 7 cm
- Înălțimea patului: 45 cm
- Înălțimea patului cu topper: 49 cm
- Înălțimea picioarelor: 2 cm
- Dimensiunea saltelei: 80 x 200 cm
- Capacitate de încărcare: 120 kg
- Greutatea patului: 90 kg
Specificații
- Include spațiu de depozitare
- Patul include saltea cu arcuri Bonell
- Partea superioară a saltelei este din spumă poliuretanică cu denumirea T30
- Duritatea saltelei: H3 (mediu tare)
- Topper-ul nu este inclus în pat
- Livrat neasamblat
Paturi Boxspring
Paturile Boxspring sunt din ce în ce mai populare în gospodării și hoteluri de lux, datorită construcției excepționale și confortului de primă clasă. Acest tip de pat este format dintr-o bază inferioară cu arcuri (boxspring) și salteaua principală, la care se poate achiziționa separat un topper superior. Baza conține un sistem de arcuri care distribuie optim greutatea, prelungind astfel durata de viață a saltelei. Salteaua principală utilizează de obicei arcuri pocket sau bonell pentru un suport ferm, dar confortabil al corpului. Pentru un confort și o igienă a somnului și mai ridicate, se poate achiziționa un topper, care asigură o suprafață moale. Datorită acestei combinații, paturile boxspring se remarcă prin confort excepțional, durabilitate ridicată și aspect elegant, care îmbunătățește orice dormitor. Dacă căutați un pat care combină design-ul de vârf, confortul maxim și durabilitatea pe termen lung, boxspring este alegerea potrivită.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Paturi boxspring |
|---|---|
| Culoare: | Maro |
| Material: | Aschii de lemn |
| Greutate: | 90 kg |
| Latime: | 80 cm |
| Duritatea saltelei: | Medie H3 |
| Tip: | Pat de o persoana |
| Inaltime: | 98 cm |
| Lungime: | 207 cm |
| Model: | Monocrom |
| Picioare: | Cu picioare |
| Spatiu de depozitare: | Cu spatiu de depozitare |
| Desfasurare: | Fara pliere |
| Dimensiune: | 80 x 200 cm |
| Forma mobilierului: | Boxspring |
| Inaltime picioare: | 2 cm |
| Materialul Husei: | Poliester |
| Tablie: | Cu tablie |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)