Pat boxspring tapisat MERALIS 160x200 cm maro
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- 100% Poliester
- Țesătură velur: Cosmic 800 - maro
- Greutatea materialului: 390 g/m2
- PAL
Dimensiuni
- Lățime: 160 cm
- Lungime: 207 cm
- Înălțimea tăbliei: 98 cm
- Grosimea tăbliei: 7 cm
- Înălțimea patului: 45 cm
- Înălțimea patului cu topper: 49 cm
- Înălțimea picioarelor: 2 cm
- Pentru dimensiunea saltelei: 80 x 200 cm
- Capacitate de încărcare: 120 kg/persoană
- Greutatea patului: 129 kg
Specificații
- Inclusiv spațiu de depozitare
- Partea din pat include saltea cu arcuri Bonell
- Partea superioară a saltelei este din spumă poliuretanică cu indicativul T30
- Duritatea saltelei: H3 (medie)
- Topper-ul nu este inclus în pat
- Livrat în pachete demontate
Paturi Boxspring
Paturile Boxspring sunt din ce în ce mai populare atât pentru locuințe, cât și pentru hotelurile de lux, datorită construcției de excepție și confortului de primă clasă. Acest tip de pat este format dintr-o bază inferioară cu sistem de arcuri (boxspring) și salteaua principală, la care se poate adăuga un topper separat. Baza conține un sistem de arcuri care distribuie optim greutatea, prelungind astfel durata de viață a saltelei. Salteaua principală folosește de obicei arcuri de tip pocket sau bonell pentru un suport ferm, dar confortabil al corpului. Pentru un confort și igienă sporită, se poate achiziționa un topper care asigură o suprafață moale. Datorită acestei combinări, paturile boxspring se remarcă prin confort excepțional, rezistență ridicată și un aspect elegant, care îmbunătățesc orice dormitor. Dacă căutați un pat care să îmbine designul de top, confortul maxim și durabilitatea pe termen lung, boxspring este alegerea potrivită.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Paturi boxspring |
|---|---|
| Culoare: | Maro |
| Material: | Aschii de lemn |
| Greutate: | 129 kg |
| Latime: | 160 cm |
| Duritatea saltelei: | Medie H3 |
| Tip: | Pat dublu |
| Inaltime: | 98 cm |
| Lungime: | 207 cm |
| Model: | Monocrom |
| Picioare: | Cu picioare |
| Spatiu de depozitare: | Cu spatiu de depozitare |
| Desfasurare: | Fara pliere |
| Dimensiune: | 160 x 200 cm |
| Forma mobilierului: | Boxspring |
| Inaltime picioare: | 2 cm |
| Materialul Husei: | Poliester |
| Tablie: | Cu tablie |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)