Pat tapițat boxspring GLORIEN VELVET 160x200 cm verde inchis
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- 100% Poliester
- Țesătură de catifea: Kronos 19 - verde închis
- Greutate: 270 g/m2
- PAL
Dimensiuni
- Lățime: 160 cm
- Lungime: 207 cm
- Înălțimea tăbliei: 98 cm
- Grosimea tăbliei patului: 7 cm
- Înălțimea patului: 45 cm
- Înălțimea patului cu topper: 49 cm
- Înălțimea picioarelor: 2 cm
- Pentru dimensiunea saltelei: 80 x 200 cm
- Capacitate de susținere: 120 kg/persoană
- Greutatea patului: 130 kg
Specificații
- Include spațiu de depozitare
- Include saltea cu arcuri Bonell
- Partea superioară a saltelei este realizată din spumă poliuretanică cu denumirea T30
- Duritatea saltelei: H3 (mediu tare)
- Topperul nu este inclus în pat
- Livrat neasamblat
Pat boxspring
Paturile Boxspring sunt din ce în ce mai populare atât pentru locuințe, cât și pentru hoteluri de lux, datorită construcției lor excepționale și confortului deosebit. Acest tip de pat este compus din o bază cu arcuri inferioară (boxspring) și salteaua principală, la care se poate achiziționa separat și un topper superior. Baza include un sistem cu arcuri care distribuie optim greutatea, prelungind astfel durata de viață a saltelei. Salteaua principală folosește de obicei arcuri individuale sau bonell pentru un suport ferm, dar confortabil al corpului. Pentru un confort și o igienă a somnului și mai ridicate, se poate achiziționa un topper care asigură o suprafață moale. Datorită acestei combinații, paturile boxspring se remarcă prin confort excepțional, durabilitate ridicată și aspect elegant, care îmbunătățește orice dormitor. Dacă sunteți în căutarea unui pat care combină un design de top, confort maxim și durabilitate pe termen lung, boxspring este alegerea potrivită.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Paturi boxspring |
|---|---|
| Culoare: | Verde |
| Material: | Aschii de lemn |
| Latime: | 160 cm |
| Duritatea saltelei: | Medie H3 |
| Tip: | Pat dublu |
| Inaltime: | 98 cm |
| Lungime: | 207 cm |
| Model: | Monocrom |
| Picioare: | Cu picioare |
| Spatiu de depozitare: | Cu spatiu de depozitare |
| Desfasurare: | Fara pliere |
| Dimensiune: | 160 x 200 cm |
| Forma mobilierului: | Boxspring |
| Inaltime picioare: | 2 cm |
| Materialul Husei: | Poliester, Tesatura de catifea |
| Tablie: | Cu tablie |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)