Pat tapițat boxspring ISPIRA 140x200 cm gri
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- Stofă de catifea: Tilia 85 - gri
- PAL
Dimensiuni
- Lățime: 140 cm
- Lungime: 207 cm
- Înălțimea tăbliei la cap: 98 cm
- Grosimea tăbliei patului: 7 cm
- Înălțimea patului: 45 cm
- Înălțimea patului cu topper: 49 cm
- Înălțimea picioarelor: 2 cm
- Pentru dimensiunea saltelei: 70 x 200 cm
- Capacitate de încărcare: 120 kg/persoană
- Greutatea patului: 121 kg
Specificații
- Inclusiv spațiu de depozitare
- Parte din pat este salteaua cu arcuri Bonell
- Partea superioară a saltelei este din spumă poliuretanică cu denumirea T30
- Duritate saltea: H3 (mediu tare)
- Topperul nu este inclus în pat
- Livrat demontat
Paturi Boxspring
Paturile Boxspring devin din ce în ce mai populare atât în locuințe, cât și în hoteluri de lux, datorită construcției lor excepționale și confortului de primă clasă. Acest tip de pat este compus din o bază inferioară cu arcuri (boxspring) și salteaua principală, la care se poate achiziționa și un topper separat. Baza conține un sistem de arcuri care distribuie optim greutatea, prelungind astfel durata de viață a saltelei. Salteaua principală utilizează de obicei arcuri tip pocket sau bonell pentru a asigura un suport ferm, dar confortabil al corpului. Pentru un confort și igienă a somnului mai ridicate, se poate achiziționa un topper care asigură o suprafață moale. Datorită acestei combinații, paturile boxspring se remarcă prin comoditate excepțională, durabilitate mare și un aspect elegant care îmbunătățește orice dormitor. Dacă căutați un pat care să combine designul de top, confortul maxim și durabilitatea pe termen lung, boxspring este alegerea potrivită.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Paturi boxspring |
|---|---|
| Culoare: | Gri |
| Material: | Aschii de lemn |
| Latime: | 140 cm |
| Duritatea saltelei: | Medie H3 |
| Tip: | Pat dublu, Pat de o persoana |
| Inaltime: | 98 cm |
| Lungime: | 207 cm |
| Model: | Cu motiv, Monocrom |
| Picioare: | Cu picioare |
| Spatiu de depozitare: | Cu spatiu de depozitare |
| Desfasurare: | Fara pliere |
| Dimensiune: | 140 x 200 cm |
| Forma mobilierului: | Boxspring |
| Inaltime picioare: | 2 cm |
| Materialul Husei: | Tesatura de catifea |
| Tablie: | Cu tablie |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)