Pat tapițat boxspring MERALIS 90x200 cm maro
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- 100% Poliester
- Țesătură velur: Cosmic 800 - maro
- Gramaj: 390 g/m2
- PAL
Dimensiuni
- Lățime: 90 cm
- Lungime: 207 cm
- Înălțimea tăbliei la cap: 98 cm
- Grosimea tăbliei patului: 7 cm
- Înălțimea patului: 45 cm
- Înălțimea patului cu topper: 49 cm
- Înălțimea picioarelor: 2 cm
- Pentru dimensiunea saltelei: 90 x 200 cm
- Capacitate de încărcare: 120 kg
- Greutatea patului: 101 kg
Specificații
- Cu spațiu de depozitare
- Parte a patului este salteaua cu arcuri Bonell
- Partea superioară a saltelei este din spumă poliuretanică cu denumirea T30
- Duritatea saltelei: H3 (mediu tare)
- Topperul nu este inclus în pat
- Livrat demontat
Paturi Boxspring
Paturile Boxspring sunt din ce în ce mai populare atât pentru locuințe, cât și pentru hoteluri de lux, datorită construcției lor excepționale și confortului de primă clasă. Acest tip de pat este format dintr-o bază de arcuri inferioară (boxspring) și salteaua principală, la care se poate achiziționa individual un topper superior. Baza include un sistem de arcuri care distribuie optim greutatea, prelungind astfel durata de viață a saltelei. De obicei, salteaua principală utilizează arcuri individuale sau bonell pentru un suport ferm, dar confortabil pentru corp. Pentru un confort și mai mare și o igienă a somnului îmbunătățită, se poate achiziționa un topper, care asigură o suprafață moale. Datorită acestei combinații, paturile boxspring se caracterizează prin confort excepțional, durabilitate înaltă și un aspect elegant, care îmbogățește orice dormitor. Dacă căutați un pat care îmbină designul de top, confortul maxim și durabilitatea îndelungată, boxspring este alegerea corectă.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Paturi boxspring |
|---|---|
| Culoare: | Maro |
| Material: | Aschii de lemn |
| Greutate: | 101 kg |
| Latime: | 90 cm |
| Duritatea saltelei: | Medie H3 |
| Tip: | Pat de o persoana |
| Inaltime: | 98 cm |
| Lungime: | 207 cm |
| Model: | Monocrom |
| Picioare: | Cu picioare |
| Spatiu de depozitare: | Cu spatiu de depozitare |
| Desfasurare: | Fara pliere |
| Dimensiune: | 90 x 200 cm |
| Forma mobilierului: | Boxspring |
| Inaltime picioare: | 2 cm |
| Materialul Husei: | Poliester |
| Tablie: | Cu tablie |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)