Pat tapitat boxspring MERALIS 100x200 cm bej
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- 100% Poliester
- Țesătură velur: Cosmic 10 - bej
- Gramaj: 390 g/m2
- Pal
Dimensiuni
- Lățime: 100 cm
- Lungime: 207 cm
- Înălțimea tăbliei la cap: 98 cm
- Grosimea tăbliei patului: 7 cm
- Înălțimea patului: 45 cm
- Înălțimea patului cu topper: 49 cm
- Înălțimea picioarelor: 2 cm
- Pentru dimensiunea saltelei: 100 x 200 cm
- Capacitate de încărcare: 120 kg
- Greutatea patului: 107 kg
Specificații
- Inclusiv spațiu de depozitare
- Parte a patului este salteaua cu arcuri Bonell
- Partea superioară a saltelei este din spumă poliuretanică cu indicația T30
- Duritatea saltelei: H3 (mediu tare)
- Topper-ul nu este parte a patului
- Livrat în pachete demontate
Paturi Boxspring
Paturile Boxspring sunt din ce în ce mai populare în case și hoteluri de lux, datorită construcției lor excepționale și confortului de primă clasă. Acest tip de pat este compus dintr-o bază de arcuri inferioară (boxspring) și o saltea principală, la care se poate achiziționa separat un topper superior. Baza include un sistem de arcuri care distribuie optim greutatea, prelungind durata de viață a saltelei. Salteaua principală folosește de obicei arcuri tip pocket sau bonell pentru un suport ferm, dar confortabil al corpului. Pentru un confort și o igienă de somn și mai mari, se poate achiziționa topper-ul, care asigură o suprafață moale. Datorită acestei combinații, paturile boxspring se remarcă prin confort excepțional, rezistență ridicată și un aspect elegant, care îmbunătățește orice dormitor. Dacă cauți un pat care combină designul de vârf, confortul maxim și durabilitatea pe termen lung, boxspring este alegerea corectă.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Paturi boxspring |
|---|---|
| Culoare: | Bej |
| Material: | Aschii de lemn |
| Greutate: | 107 kg |
| Latime: | 100 cm |
| Duritatea saltelei: | Medie H3 |
| Tip: | Pat de o persoana |
| Inaltime: | 98 cm |
| Lungime: | 207 cm |
| Model: | Monocrom |
| Picioare: | Cu picioare |
| Spatiu de depozitare: | Cu spatiu de depozitare |
| Desfasurare: | Fara pliere |
| Dimensiune: | 100 x 200 cm |
| Forma mobilierului: | Boxspring |
| Inaltime picioare: | 2 cm |
| Materialul Husei: | Poliester |
| Tablie: | Cu tablie |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)