Pat tapitat boxspring MERALIS 160x200 cm gri
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- 100% Poliester
- Țesătură velur: Cosmic 160 - gri
- Gramaj: 390 g/m2
- PAL (Drevoțríscă)
Dimensiuni
- Lățime: 160 cm
- Lungime: 207 cm
- Înălțimea tăbliei la cap: 98 cm
- Grosimea tăbliei patului: 7 cm
- Înălțimea patului: 45 cm
- Înălțimea patului cu topper: 49 cm
- Înălțimea picioarelor: 2 cm
- Pentru dimensiunea saltelei: 80 x 200 cm
- Capacitate de încărcare: 120 kg/persoană
- Greutatea patului: 129 kg
Specificații
- Include spațiu de depozitare
- Parte a patului este salteaua cu arcuri bonell
- Partea superioară a saltelei este din spumă poliuretanică denumită T30
- Duritatea saltelei: H3 (medie)
- Topper-ul nu este inclus în pat
- Livrat dezasamblat
Pat boxspring
Patul boxspring devine din ce în ce mai popular alegere pentru locuințe și hoteluri de lux, datorită construcției sale excepționale și confortului de primă clasă. Acest tip de pat este format dintr-o bază inferioară cu arcuri (boxspring) și o saltea principală, la care se poate adăuga și un topper superior. Baza conține un sistem de arcuri care distribuie optim greutatea, prelungind astfel durata de viață a saltelei. Salteaua principală utilizează de obicei arcuri în teșcușă sau bonell pentru un suport ferm, dar confortabil al corpului. Pentru un confort și o igienă a somnului și mai ridicate, se poate achiziționa un topper care oferă o suprafață moale. Datorită acestei combinații, paturile boxspring se remarcă prin un confort excepțional, durabilitate ridicată și un aspect elegant, care îmbunătățește aspectul oricărui dormitor. Dacă căutați un pat care combină designul de top, confortul maxim și durabilitatea pe termen lung, boxspring este alegerea potrivită.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Paturi boxspring |
|---|---|
| Culoare: | Gri |
| Material: | Aschii de lemn |
| Greutate: | 129 kg |
| Latime: | 160 cm |
| Duritatea saltelei: | Medie H3 |
| Tip: | Pat dublu |
| Inaltime: | 98 cm |
| Lungime: | 207 cm |
| Model: | Monocrom |
| Picioare: | Cu picioare |
| Spatiu de depozitare: | Cu spatiu de depozitare |
| Desfasurare: | Fara pliere |
| Dimensiune: | 160 x 200 cm |
| Forma mobilierului: | Boxspring |
| Inaltime picioare: | 2 cm |
| Materialul Husei: | Poliester |
| Tablie: | Cu tablie |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)