Pat tapitat boxspring MERALIS 80x200 cm gri
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- 100% Poliester
- Țesătură velur: Cosmic 160 - gri
- Greutate: 390 g/m2
- Pal
Dimensiuni
- Lățime: 80 cm
- Lungime: 207 cm
- Înălțime tăblie la cap: 98 cm
- Grosime tăblie pat: 7 cm
- Înălțime pat: 45 cm
- Înălțime pat cu topper: 49 cm
- Înălțime picioare: 2 cm
- Pentru dimensiunea saltelei: 80 x 200 cm
- Capacitate de încărcare: 120 kg
- Greutate pat: 90 kg
Specificații
- Inclus spațiu de depozitare
- Parte din pat este saltea cu arcuri Bonell
- Partea superioară a saltelei este din spumă poliuretanică denumită T30
- Duritate saltea: H3 (medie)
- Topperul nu este inclus în pat
- Livrat neasamblat
Paturi Boxspring
Paturile Boxspring sunt din ce în ce mai populare atât pentru gospodării, cât și pentru hoteluri de lux, datorită construcției lor excepționale și confortului de primă clasă. Acest tip de pat este format din baza inferioară cu arcuri (boxspring) și salteaua principală, la care se poate achiziționa separat și un topper superior. Baza conține un sistem cu arcuri, care distribuie optim greutatea, prelungind astfel durata de viață a saltelei. Salteaua principală utilizează de obicei arcuri pocket sau bonell pentru un suport ferm, dar confortabil al corpului. Pentru un confort și o igienă a somnului și mai ridicate, se poate achiziționa un topper, care asigură o suprafață moale. Datorită acestei combinații, paturile boxspring se remarcă prin confort excepțional, durabilitate ridicată și un aspect elegant, care va îmbunătăți orice dormitor. Dacă sunteți în căutarea unui pat care să combine designul de vârf, confortul maxim și durabilitatea pe termen lung, boxspring este alegerea potrivită.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Paturi boxspring |
|---|---|
| Culoare: | Gri |
| Material: | Aschii de lemn |
| Greutate: | 90 kg |
| Latime: | 80 cm |
| Duritatea saltelei: | Medie H3 |
| Tip: | Pat de o persoana |
| Inaltime: | 98 cm |
| Lungime: | 207 cm |
| Model: | Monocrom |
| Picioare: | Cu picioare |
| Spatiu de depozitare: | Cu spatiu de depozitare |
| Desfasurare: | Fara pliere |
| Dimensiune: | 80 x 200 cm |
| Forma mobilierului: | Boxspring |
| Inaltime picioare: | 2 cm |
| Materialul Husei: | Poliester |
| Tablie: | Cu tablie |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)