Perna pentru banca PALERO 150x48 cm crem
Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
Material
- 50% bumbac
- 45% poliester
- 5% țesături reciclate
Culoare
- Crem
- Verde
Dimensiuni
- Lungime: 150 cm
- Lățime: 48 cm
- Înălțime: 4 cm
- Greutate: 1,6 kg
- Dimensiunile prezentate pot varia cu până la ±5 %
Specificații
- Compoziția materialului asigură fermitatea și durabilitatea culorii
- Echipat cu șnururi pentru fixare
- Nu înălbiți
- Nu uscați în uscător
- Pernele nu sunt niciodată 100% rezistente la apă
Parametri suplimentari
| Categorie: | Perne pentru scaune |
|---|---|
| EAN: | 8713229282356 |
| Culoare: | Crem, Verde |
| Material: | Poliester, Bumbac |
| Greutate: | 1,6 kg |
| Latime: | 48 cm |
| Inaltime: | 4 cm, Joasa |
| Lungime: | 150 cm |
| Motiv: | Model |
| Atasare: | Snur |
| Dimensiune: | 150 x 48 cm |
| Stocul pentru acest articol a fost epuizat… | |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)