Perna de scaun STANDARD portocaliu
Produse asociate
3 + 1
de la 29 Lei până la –3 %
Perna scaun alba RUNE - mai multe dimensiuni
In stoc
(>10 buc)
de la 28 Lei
3 + 1
de la 29 Lei până la –6 %
Perna scaun turcoaz BOEL - mai multe dimensiuni
In stoc
(>10 buc)
de la 27 Lei
3 + 1
de la 29 Lei până la –13 %
Perna scaun mustar ENDRE - mai multe dimensiuni
In stoc
(>10 buc)
de la 25 Lei
Cod de reducere -15% "MAI15"
19 Lei
–10 %
Perna de scaun STANDARD negru
Evaluarea medie a produsului este 4,6 din 5 stele.
In stoc
(>10 buc)
17 Lei
Cod de reducere -15% "MAI15"
19 Lei
–10 %
Perna pentru scaun STANDARD gri deschis
Evaluarea medie a produsului este 4,4 din 5 stele.
In stoc
(>10 buc)
17 Lei
Noutăți
Cod de reducere -15% "MAI15"
Perna pentru scaun LINGE GREY 37x37 cm, gri
In stoc
(1 buc)
14 Lei
Noutăți
Cod de reducere -15% "MAI15"
Perna de scaun MAZAKO 38x38 cm, roz
In stoc
(>10 buc)
23 Lei
Cod de reducere -15% "MAI15"
Perna pentru scaun BASIC gri deschis
In stoc
(1 buc)
12 Lei
Noutăți
Cod de reducere -15% "MAI15"
Perna de scaun LINGE BLUE 37x37 cm, albastru
In stoc
(>10 buc)
14 Lei
Noutăți
Cod de reducere -15% "MAI15"
Perna pentru scaun COTTAGE 38x38 cm, modelat
In stoc
(2 buc)
23 Lei
Noutăți
Cod de reducere -15% "MAI15"
Perna de scaun OMBRE 38x38 cm, gri
In stoc
(>10 buc)
23 Lei
Descriere detaliată a produsului
Material
- Partea superioară: Microfibră
- Partea inferioară: Textil netesut
- Umplutură: Molitan
Culoare
- Portocaliu
Dimensiuni
- Lungime: 39 cm
- Lățime: 36 cm
- Înălțime: 1,5 cm
Specificații
- Șnururi practice pentru fixare pe spătar
- Crește confortul și asigură moliciune la ședere
- Previne pătrunderea rapidă a frigului
- Protecție împotriva murdăriei și uzurii mobilierului
- Potrivit și pentru utilizare în exterior
- Temperatura recomandată pentru spălare 30 - 40 °C
Inspirați-vă în continuare
Parametri suplimentari
| Categorie: | Perne pentru scaune |
|---|---|
| EAN: | 8596605000528 |
| Culoare: | Portocaliu |
| Greutate: | 0,2 kg |
| Material umplutura: | Poliester |
| Latime: | 36 cm |
| Lungime: | 39 cm |
| Dimensiune: | 39 x 36 cm |
| Materialul Husei: | Microfibra |
| Stocul pentru acest articol a fost epuizat… | |
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
.png)